Semena konopí Banshee 10

806  vč DPH

Semena konopí Banshee jsou skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi kvalitní samonakvétací odrůdy konopí. Jakmile ho ochutnáte, nebudete chtít nic jiného.

Popis

Semena konopí Banshee – balení 10ks

Má mírně sedativní účinek a dokáže účinně zklidnit tělo i mysl až na úroveň hluboké meditace, a proto je vhodný jako lék proti nespavosti nebo úzkosti. Pěstování Banshee auto je poměrně snadné. Vzhledem k menším rozměrům je venkovní pěstování nenápadné a vhodné do nižších vnitřních prostor nebo skleníků.

Přestože jsou samonakvétací rostliny obecně slabší, vlivem odrůdy ruderalis je Banshee se svým obsahem THC kolem 17 % nadprůměrně silná a doporučujeme ji konzumovat opatrně a s náležitým respektem. Banshee Auto je to pravé, pokud si chcete koupit semena samonakvétacího zabijáka, který zahání démony a běsy.

K balení 5ks dostanete dřevěný štítek do půdy, Rockwoolu nebo květináče pro každé semínko a kovovou bombičku nejen na semínka v podobě přívěsku na klíče. V balení 10ks dostanete navíc samolepku s logem odrůdy, lesklou sběratelskou minci One Nuka v uzavřeném obalu a místo doypacku dostanete krásnou sběratelskou krabičku s obrázkem Banshee. V největším balení 15ks najdete vše již zmíněné a pozlacenou hliníkovou drtičku s několika komorami.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština