Semena konopí Cleopatra 3

587  vč DPH

Každé balení obsahuje 3 vysoce kvalitní semena konopí Cleopatra.

Katalogové číslo: NUKA-C-3-1 Kategorie: , , , Štítky: ,

Popis

Semena konopí Cleopatra – balení 3ks od NukaSeeds

Dodejte své domácí zahrádce královský nádech s naším balením 3 semen konopí Cleopatra od společnosti NukaSeeds. Tato konopná květina, pojmenovaná po samotné staroegyptské královně, dostojí svému jménu a s každým růstem ukazuje svou velkolepost.

Tato feminizovaná semena poskytují jemnou rovnováhu mezi fyzickým uvolněním Indiky a mozkovou stimulací Sativy. Díky svému jedinečnému genetickému profilu nabízí Cleopatra pěstitelům robustní a spolehlivou rostlinu, které se daří v interiéru i exteriéru.

Při pěstování vyrůstají z odrůdy Cleopatra středně vysoké rostliny s působivým poměrem květů k listům, což z ní činí skvělou volbu pro zahrádkáře, kteří chtějí maximalizovat výnos. Husté květy bohaté na trichomy mají sytě zelený odstín, který je zvýrazněn záblesky fialové a oranžové barvy, což z nich činí opravdovou krásu.

Cleopatra nabízí lákavý profil vůně: očekávejte nádhernou směs zemitého pižma podtrženou sladkými ovocnými tóny a nádechem koření. Chuť odráží tyto tóny vůně a přináší intenzivní a chutný zážitek, který kombinuje zemitý základ s tóny citrusů a jemnou dochutí sladkých bobulí.

Při konzumaci navíc Kleopatra působí uklidňujícím a zklidňujícím dojmem, což je ideální pro relaxaci na konci dne bez zdrcujícího gaučového efektu. Je vyvážena jemným mozkovým povzbuzením, které podporuje kreativitu a introspekci, a nabízí tak komplexní a příjemný zážitek jak pro léčebné, tak pro rekreační uživatele.

Pěstitelé ocení vysokou klíčivost a odolnost těchto semen. Vyznačují se odolností vůči běžným chorobám a škůdcům rostlin, a jsou tak vhodné i pro začínající pěstitele. Navíc v závislosti na pěstebním prostředí, Kleopatra obvykle kvete za 8-9 týdnůa nabízí velkorysý výnos, který uspokojí každého pěstitele.

Každé balení obsahuje 3 vysoce kvalitní semena Cleopatra od společnosti NukaSeeds. Vychutnejte si kultivační cestu květin, které zachycují podstatu královské moci, krásy a moudrosti – stejně jako legendární královna!

Upozornění: Před nákupem si ověřte místní zákony. Není určeno k prodeji nezletilým. Pouze pro vzdělávací a upomínkové účely.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština