Semena konopí Megaton 15

1 112  vč DPH

Semena konopí Megaton jsou ideální pro zkušené pěstitele. Tato feminizovaná odrůda konopí předčí všechna vaše očekávání. Při balení po 15 kusech to bude obrovský výnos.

Popis

Semena konopí Megaton – balení 15ks

Semena konopí Megatuna jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá zabijáka s brutálním výnosem. Feminizovaná genetika konopí Megatuna je potomkem slavných rodičů Haze a White Widow. Tato obryně má extrémní výtěžnost a pevnost. Při správném pěstování venku může produkovat pryskyřicí pokryté květy s obsahem THC až 21 a může dorůst až do výšky 4 metrů a šířky tak obrovské, že rostlinu ani neobejmete. Pokud se o toto monstrum postaráte a poskytnete mu dostatek světla, sklidíte megatunu extra kvalitního konopí. Kmen konopí Megaton je dominantní sativa, ale dozrává v polovině října nebo 56-65 dní indoor.

Chuť je úchvatně sladká s tóny citrusů a borovice.

Po zakoupení najdete uvnitř každého balíčku se semeny dřevěné štítky pro květináč, půdu nebo rockwool na každé semeno. V balení 15 kusů dostanete také krásnou sběratelskou minci Nuka v uzavřené krabičce a samolepku s logem této monstrózní krásky. A konečně, v největším balení 15 kusů, epickou kovovou drtičku zlaté barvy.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština