Semena konopí Megaton 5

928  vč DPH

Pokud máte rádi silné feminizované odrůdy konopí, semena konopí Megaton jsou přesně to, co chcete. Síla této rostliny vás uzemní.

Katalogové číslo: NUKA-M-5-1 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Semena konopí Megaton – balení 5ks

Semena konopí Megatuna jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá zabijáka s brutálním výnosem. Feminizovaná genetika konopí Megatuna je potomkem slavných rodičů Haze a White Widow. Tato obryně má extrémní výtěžnost a pevnost. Při správném pěstování venku může produkovat pryskyřicí pokryté květy s obsahem THC až 21 a může dorůst až do výšky 4 metrů a šířky tak obrovské, že rostlinu ani neobejmete. Pokud se o toto monstrum postaráte a poskytnete mu dostatek světla, sklidíte megatunu extra kvalitního konopí. Odrůda konopí Megatuna je dominantní sativou, ale dozrává v polovině října, tedy 56-65 dní indoor.

Chuť je úchvatně sladká s tóny citrusů a borovice.

Po zakoupení najdete uvnitř každého balíčku se semeny dřevěné štítky pro květináč, půdu nebo rockwool na každé semeno. V balení 10 kusů dostanete také krásnou sběratelskou minci Nuka v uzavřené krabičce a samolepku s logem této monstrózní krásky. A konečně, v největším balení 15 kusů, epickou kovovou drtičku zlaté barvy.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština