Semena konopí Tokamak 5

928  vč DPH

Nevíte, jaká semena konopí koupit? Pak vyzkoušejte odrůdu konopí Tokamak. V tomto pětidílném balení plném samonakvétacích květin jich najdete více než dost.

Popis

Odrůda konopí Tokamak – balení 5ks

Během této krátké doby vyroste Tokamak do výšky přibližně jednoho metru s bohatým větvením, plným mohutných květů s nízkým obsahem listů a hladinou THC kolem 19 %. Jeho účinek vás dokonale uvolní a povznese, takže se výborně hodí ke kouření při rekreačních a tvůrčích činnostech. Chuť je mírně kořeněná až bylinná, připomíná pepř. Tokamak od společnosti Nuka je super samonakvétací model, který vás naplní nadpozemskou energií, která vás vystřelí ke slunci.

K balení 5ks dostanete dřevěný štítek na zeminu, rockwool, nebo květináče pro každé semínko a kovovou bombičku se semínky marihuany v podobě přívěsku na klíče. V balení s 10 ks získáte také pěknou samolepku s logem modelu, lesklou sběratelskou minci Nuka v uzavřeném plastovém pouzdře a místo doypacku dostanete krásnou sběratelskou krabičku. Uvnitř největšího balení 15ks najdete vše již zmíněné a navíc pozlacenýou několikakomorovou hliníkovou drtičku, která vás dostane.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština