Semena konopí Polaris

Doba kvetení je přibližně 8 týdnů

Polaris cannabis seeds from Nukaseeds girl
KOUPIT
Polaris cannabis seeds from Nukaseeds

Květy konopí Polaris vás uchvátí svými fialovými tóny, nádherně sladkou vůní a chutí. Nabízí naprosto vynikající výnos jak venku, tak v interiéru.

Polaris dokáže vyprodukovat 600 gramů na rostlinu venku nebo ve skleníku a až 1 gram na watt při sklizni v interiéru, ačkoli není náročný na živiny.

Polaris lze sklízet venku na přelomu září a října a v interiéru za 2 měsíce po přesazení, ale pro zvýšení fialové barvy můžete přidat další 3-7 dní.

Tato indická odrůda konopí je velmi odolná vůči stresu a velmi snadno se stříhá, takže semena konopí Polaris jsou ideálními kandidáty na matečné rostliny. Účinek této hvězdné indiky je silně uvolňující, aniž by byl příliš uzemňující. Vyvolává velkou chuť k jídlu, takže je užitečný při poruchách příjmu potravy. Nádherná sladká ovocná vůně připomínající lesní plody vás připraví na skvělý chuťový zážitek, který je doprovázen tóny hašiše.

Polaris vám ukáže správnou cestu k indice s hvězdnou chutí a krásou.

Semena konopí Polaris jsou naší první fotoperiodickou variantou indického konopí s vysokým obsahem THC. Tato nádherná odrůda marihuany vás okouzlí svým sladkým aroma, chutí a fialovými tóny.

Rostliny Polaris mohou dorůst výšky až 190 cm a vyprodukovat až 600 g vysoce kvalitního konopí. Doba kvetení je 56-65 dní. Jelikož je velmi nenáročná na pěstování a má vysokou otužilost, hodí se pro matečné rostliny.

Protože tato fialová indika obsahuje až 22 % THC, její účinek je velmi uvolňující, ale ne uzemňující. Chuť je sladká a ovocná s nádechem lesních plodů.

Úžasný chuťový efekt je doprovázen také hašišovými tóny.

THC 22%
Polaris cannabis seeds logo
Polaris cannabis seeds box by NukaSeeds

3 Semena

Polaris

 24 vč DPH

3x semena konopí
Klíčenka a pouzdro na semínka ve tvaru bomby
cool nálepka

5 Semen

Polaris

 38 vč DPH

5x semena konopí
Klíčenka a pouzdro na semínka ve tvaru bomby
cool nálepka
5x květinový štítek

10 semen

Polaris

Nejoblíbenější

 66 vč DPH

10x semena konopí
Klíčenka a pouzdro na semínka ve tvaru bomby
cool nálepka
10x květinový štítek
sběratelská pozlacená mince Nuka

15 semen

Polaris

Nejvýhodnější cena

 91 vč DPH

15x semena konopí
Klíčenka a pouzdro na semínka ve tvaru bomby
cool nálepka
15x květinový štítek
sběratelská pozlacená mince Nuka
kovová drtička na bylinky

Podívejte se na jedinečné zboží s motivem semen konopí Polaris, které bude nejen pěknou ozdobou pro svého majitele, ale nabídne vám také mnoho praktických využití.
Zjistěte informace o feminizovaných semenech konopí Polaris obecně, jak tyto rostliny pěstovat a další zajímavosti. Slevy a novinky  konopí Polaris