24/06/2022

6 nejlepších tipů pro pěstování konopí venku v létě!

Léto je za dveřmi a je jedním z nejlepších období roku pro pěstitele konopí. V tomto článku najdete 6 nejlepších tipů, které vám pomohou vytvořit nejlepší venkovní konopnou zahradku, a na co si dát pozor.

6 nejlepších tipů!

Tip 1: Doba zalévání.

zalévání konopí

Čím větší je sucho a teplota, tím více vody rostlina marihuany ztrácí prostřednictvím listů. Množství vody v květináčích obklopujících kořenovou zónu a množství vody dostupné ve formě vodní páry ve vzduchu určuje, jak dobře mohou přijímat živiny a jaký je jejich celkový zdravotní stav.

Hlavní radou je vyhnout se zalévání konopí v nejteplejších částech dne. Večerní zalévání může přilákat škůdce, jako jsou slimáci nebo motýli. Nejvhodnější dobou pro zalévání je proto ráno, ještě před úplným východem slunce. Více informací o zavlažování najdete zde..

Tip 2: Proč orientace na jih?

slunce svítí na konopí

Pokud umístíte rostliny konopí na místo orientované na jih, zajistíte jim každý den co nejvíce přímého slunečního světla. Totéž platí, pokud umístíte sazenice nebo klony marihuany za okno orientované na jih.

 

Tip 3: škody způsobené slimáky – hmyzem.

slimáci

Je možné, že vaše mladé rostliny konopí napadli slimáci, kteří rostliny konopí poškozují a přenášejí choroby. Takové poškození může rostliny zpomalit natolik, že je lepší vysadit novou rostlinu.

Tipem je chránit sazenice konopí nebo klony marihuany tím, že je začnete pěstovat v interiéru. Prvních 7-10 dní můžete používat plastové květináče velikosti půllitru, slimáky a plže odpuzuje měď, proto investujte do měděného drátu a vytvořte kolem květináčů mřížku. Můžete si také přečíst celý článek o hubení škůdců konopí.

Tip 4: Dobří nebo špatní sousedé?!

sousedé a konopí

Ne každý má dobré sousedy. V případě velkých rostlin konopí může být problém udržet sousedy spokojené.

Tipem je zajistit, aby rostliny marihuany nebyly vidět, čehož lze dosáhnout pečlivým výběrem místa, skleníkem nebo oddělením sousedů stínicí tkaninou.

 

Tip 5: Použití živin.

Používání živin

Horké letní měsíce ovlivňují příjem živin. To platí spíše pro indiky, které nejsou na takové prostředí zvyklé.. Signály nerovnováhy ve výživě jsou viditelné na listech a stoncích rostlin..

Naším nejlepším tipem je zkusit pracovat s kombinací organických tekutých živin a zavést endomykorhizu. Užitečné houby se uchytí na kořenech rostlin a pomohou jim zlepšit příjem živin a hospodaření s dostupnými živinami, ať už pevnými nebo tekutými.

Tip 6: Plánování výsadby a sklizně.

květ konopí v mrazech

Příliš brzká výsadba nebo příliš pozdní sklizeň mohou znamenat katastrofu. Musíte znát historii předchozích jarních mrazů ve vaší oblasti, abyste si nezničili rostliny příliš brzkou výsadbou. Je také dobré znát datum prvního podzimního mrazu,abyste mohli rostliny sklízet nebo přemístit dovnitř, než je první mrazíky poškodí.

animované logo nukaseeds

Pokud chcete vyzkoušet kvalitní semena konopí, podívejte se na naši nabídku.

Zdroj : softsecrets

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Publikoval Blood

24/06/2022

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů