Smluvní podmínky Seedbank Nuka Seeds

Všeobecné obchodní podmínky pro provozování obchodů a e-shopů nukaseeds

Stránky nukaseeds.com, nukaseeds.cz, nukaseeds.de, nukaseeds.es, nukaseeds.fr a nukaseeds.pl provozuje společnost (jinak též prodávající).

Společnost: Nuka Trade s.r.o.
Město: Zlín - Louky
Ulice : Chaloupky 29
Poštovní směrovací číslo: 76302
IČO společnosti : 14380846
Daňové číslo (DIČ) : CZ14380846
Tel : +420777065628

Klíčení semen konopí je v mnoha zemích nezákonné. Semena se proto prodávají pouze pro sběratelské účely pro dospělé (osoby starší 18 let).

OZNÁMENÍ O ZÁKLADNÍCH USTANOVENÍCH PRO PRODEJ SEMEN KONOPÍ OD SPOLEČNOSTI NUKASEEDS

Potvrzujete, že jste dospělí a starší 18 let.

Tato semena se prodávají pouze pod podmínkou, že jejich použití není v rozporu s platnými zákony dané země.

Veškeré informace o semenech jsou uvedeny pouze pro vzdělávací a sběratelské účely.

Nemáme v úmyslu podporovat, propagovat ani jinak iniciovat výrobu, držení nebo užívání nelegálních látek.

ZDŮRAZŇUJEME, ŽE KAŽDÝ, KDO SI KOUPÍ SEMENA, JE ZODPOVĚDNÝ ZA TO, CO S NIMI UDĚLÁ.

Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen "VOP") upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím při prodeji zboží ve výše uvedených internetových obchodech provozovaných společností Nuka Trade s.r.o. (dále jen "prodávající") a jejími zákazníky (dále jen "kupující").

Kupující: Kupující na začátku obchodního vztahu předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, které jsou nezbytné pro bezproblémové vyřízení objednávky, nebo údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

ZPŮSOB DORUČENÍ, PLATBY A OBJEDNÁNÍ

Balíčky odesíláme do 12-24 hodin od objednání. Balík bude zákazníkovi doručen v závislosti na zvoleném způsobu dopravy a kurýrní službě daného státu.

Nuka Seeds má dopravu zdarma pro objednávky nad 100 EUR v rámci EU.

U zásilek mimo EU je doprava při objednávce nad 450 EUR ZDARMA.

Historii a stav aktuálních a minulých objednávek najdete také v historii objednávek po přihlášení do systému.

BEZPEČNOST A OCHRANA INFORMACÍ

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, s výjimkou situací souvisejících s distribucí nebo platbou za objednané zboží (sdělení jména a adresy dodání). Eshop se zavazuje, že osobní údaje neposkytne žádné jiné osobě za žádným účelem. a že tyto informace bude uchovávat pouze po nezbytně nutnou dobu, poté se prodávající zavazuje tyto informace v plném rozsahu skartovat.

viz také Zásady ochrany osobních údajů

Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout objednávku s uvedením důvodu. (např. podezření na zneužití zákona nebo nedostatečný věk kupujícího atd.)

Kupující bere na vědomí, že koupí výrobků, které jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na užívání registrovaných ochranných známek, obchodních názvů, firemních log nebo patentů prodávajícího či jiných společností, pokud není v konkrétním případě zvláštní smlouvou dohodnuto jinak.

CENA

V internetovém obchodě jsou vždy uvedeny aktuální a platné ceny pro internetový obchod a běžný obchod. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Liší se pouze speciální ceny a množstevní slevy, ale pokud si při nákupu v obchodě vyžádáte speciální cenu nebo množstevní slevu z e-shopu, bude vám poskytnuta. Existuje také možnost nákupu zboží za velkoobchodní cenu bez DPH.

V případě trvalejší spolupráce a větších nákupů je možné požádat o speciální a individuální slevy. Sleva může být poskytnuta jednorázově na jeden nákup, nebo je možné získat trvale nižší ceny. (Pro tuto možnost nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky).

ODPOVĚDNOST PROVOZOVATELE A ÚČELY PRODEJE

Provozovatel eshopu se zříká veškeré odpovědnosti a následků způsobených nesprávným používáním zboží prodávaného v tomto internetovém obchodě. Informace a zboží zde uvedené jsou určeny pouze pro osobní potřebu a v žádném případě nepropagují nelegální činnost.

Objednáním zákazník potvrzuje, že je starší 18 let a objednal si zboží výhradně pro výše uvedené účely a výhradně pro sebe. Pokud má provozovatel obchodu Nukaseeds podezření, že si zákazník objednal zboží pro jiné účely, než je uvedeno pro účely prodeje, nebo v rozporu s výše uvedenými podmínkami a mohlo by dojít k možnému šíření drogové závislosti, což je v Irské republice nezákonné, vyhrazuje si internetový obchod právo na zrušení objednávky a vrácení peněz zákazníkovi v plné výši, pokud již byla objednávka uhrazena předem.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY PRODÁVAJÍCÍM

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v následujících případech:

1) zboží je již vyprodáno, nedodává se nebo se již nevyrábí a není možné je dodat.

2) prodejní cena nebo označení zboží v e-shopu obsahuje chybu a kupující neakceptuje opravenou kupní cenu nebo specifikaci zboží či jeho variantu, u zboží došlo k výrazné změně ceny dodavatele a kupující změnu ceny neakceptuje.

NEVYZVEDNUTÉ ZÁSILKY

(z jakéhokoli důvodu) v případě žádosti zákazníka o opětovné zaslání zboží se platba na dobírku změní na platbu předem (aby se zabránilo nepřevzetí zásilky).

INFORMACE O PRODUKTU

Informace o produktech v internetovém obchodě prodávajícího jsou pouze ilustrativní a mohou se v detailech lišit od dodaného zboží. Pokud zboží není aktuálně skladem, budeme vás do 2 dnů kontaktovat e-mailem nebo na vámi uvedeném telefonu.

Pokud se z jakéhokoli důvodu prodlouží dodací lhůta na více než 5 dní od objednání po odeslání, bude kupující kontaktován telefonicky nebo e-mailem, aby se dohodli.