Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré poskytnuté osobní údaje a informace o zakoupeném zboží a všechny další informace, které se vás týkají, považujeme za zcela důvěrné a budeme je vždy s plným respektem chránit. Veškeré osobní údaje, které nám byly svěřeny, jsou a budou použity pouze ke zpracování vašich objednávek a zpracování v našem systému, které jsou nezbytné pro provoz.

Vážíme si vašeho soukromí

Cannabis anonymous mask

Zboží je dobře zabalené, bez známek reklam. Krabici důkladně obalíme neprůhlednou páskou. Takto nejsou vidět ani krabice s již zabalenými semeny, které jsou opatřeny různými obrázky a etiketami.

Žádné osobní údaje nebudou s naším souhlasem nikdy předány žádné třetí straně nebo osobě a vždy děláme a budeme dělat vše pro to, aby tyto informace nebyly žádným způsobem získány ani proti naší vůli.


Společnost Nuka Seeds se zavazuje chránit vaše soukromí a zachovávat bezpečnost všech osobních údajů, které od vás obdrží. Přísně dodržujeme požadavky právních předpisů na ochranu osobních údajů.

Vaše osobní údaje neprodáváme, nepronajímáme ani nevyměňujeme s žádnou třetí stranou z komerčních důvodů, kromě nezbytných požadavků na ověření platnosti kreditní/debetní karty při nákupu.
Pokud se chce host přihlásit k odběru našeho newsletteru, požádáme ho o kontaktní údaje, jako je jméno a e-mailová adresa. Tyto informace, stejně jako všechny ostatní informace, které shromažďujeme, nebudou prodávány, sdíleny ani pronajímány v rozporu s podmínkami uvedenými v tomto prohlášení.

Tyto webové stránky obsahují odkazy na jiné stránky. Upozorňujeme, Nukaseeds nukaseeds neodpovídá za postupy ochrany osobních údajů jiných stránek. Doporučujeme našim uživatelům, aby si při odchodu z našich stránek dávali pozor a přečetli si prohlášení o ochraně osobních údajů na všech webových stránkách, které shromažďují osobní údaje.

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů se vztahuje výhradně na informace shromážděné na těchto webových stránkách.
Při ukládání a zveřejňování informací, které jste nám poskytli, dodržujeme přísné bezpečnostní postupy, abychom zabránili neoprávněnému přístupu v souladu s právními předpisy o ochraně údajů. Neshromažďujeme o vás žádné citlivé informace, s výjimkou případů, kdy nám je vědomě poskytnete.

Během vašeho pobytu na našich stránkách zaznamenáváme vaše IP (číslo internetového protokolu); tyto informace zaznamenáváme, abychom pomohli v boji proti podvodům.

Udržujeme administrativní, technická a fyzická bezpečnostní opatření na ochranu před neoprávněným přístupem, použitím, úpravou a zveřejněním osobních údajů, které máme v péči a pod kontrolou.
Soubory cookie používáme k vytvoření co nejlepšího uživatelského zážitku na našich webových stránkách. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s povolením souborů cookie z těchto webových stránek. Pokud si v našem internetovém obchodě zaregistrujete účet, uložíme vaše jméno, adresu a kontaktní údaje, jakož i veškeré informace o vašich objednávkách, a to z následujících důvodů: (potřebujeme zpracovat vaše osobní údaje, abychom mohli odeslat vaši objednávku) a splnění zákonných povinností (daňové účely / přiznání k DPH).

Pokud chcete obdržet kopii svých uložených údajů, nebo pokud chcete, abychom vaše údaje aktualizovali, nebo pokud chcete své údaje vymazat, zašlete prosím e-mail s žádostí na adresu: [email protected]. Údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů, nemůžeme vymazat.

Máme zavedeny následující postupy ochrany dat: pravidelné zálohování, omezení přístupu, šifrování, pseudonymizace, minimalizace dat a pravidelné testování všech těchto technik. Pokud dojde k porušení ochrany osobních údajů, oznámíme tuto skutečnost postiženému uživateli (uživatelům) a příslušnému dozorovému úřadu nejpozději do 72 hodin poté, co se o tomto porušení dozvíme.

Pokud máš jakékoli dotazy, neváhej nás kontaktovat.
Image
koupit semena konopí Nuka, podívej se na naši nabídku