23/01/2023

Marihuana a odkyselování – 5 tipů, jak si pomocí konopí pročistit tělo

Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, jak odkyselit organismus pomocí konopí.

Otto Warburg
Životopisné stránky

Jste vyčerpaní, opakovaně nebo dlouhodobě nemocní a nevíte si rady? Nehledejte složitosti, ale přijďte a něco s tím udělejte! Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, jak odkyselit organismus pomocí konopí. Překyselení organismu je jednou z příčin nemocí. Dr. Otto Heinrich Warburg Jako nositel Nobelovy ceny za objev příčiny vzniku rakoviny.

Můžete si také přečíst naše další články o rakovině

Dr. Otto Heinrich Warburg prohlásil:„Bez kyselosti není žádná nemoc, žádná rakovina.

Kyselost vs. zásaditost

Kyselost a zásaditost se udává v hodnotách pH od 0 do 14. Neutrální je číslo 7 (čistá voda).. Pokud je hodnota vyšší než 7, znamená to, že převažuje alkalita. Při pH nižším než 7 převládá kyselost. Tělo by mělo být mírně zásadité, což je základní podmínkou dobrého zdraví. U člověka je ideální pH krve 7,4 (pohybuje se v rozmezí 7,35 až 7,45). Pokud si chcete ověřit, jak na tom jste, test lze zakoupit v lékárně.

Co okyseluje vaše tělo?

Je to náš nevhodný životní styl, který nás okyseluje a ničí. Ať už je to strava, stres, nedostatek pohybu nebo prostředí, ve kterém se pohybujeme. Nejhoršími okyselujícími látkami jsou cukr, alkohol, maso, umělá sladidla, konzervované potraviny, ale také přepracovanost, hněv, žárlivost a strach.

Marihuana a odkyselování – zde jsou naše tipy, které můžete vyzkoušet

1. Konopný čaj

Každé ráno a večersi uvařte konopný čaj.

šálový čaj nukaseeds
Konopný čaj

Konopný čaj přímo ovlivňuje činnost regeneračního parasympatického nervového systému, který uvolňuje tělo a zklidňuje mysl. Chceme-li tělo odkyselit, musíme odstranit napětí, stres a hněv. Zde nám může pomoci čaj.

Domácí konopný olej
Konopný olej

2. Konopný olej

1x denně lžíci konopného oleje (jen tak, do salátu, na chleba).

Konopný olej dodává tělu esenciální mastné kyseliny omega 3, 6 a 9 a chlorofyl. Je v podstatě neutrální a protizánětlivý.

3. Konopný protein

Jedna odměrka denně 15 g (ve smoothie, müsli, jogurtu, pomazánce, s džusem…).

Konopný protein je vysoce alkalický. Dodává tělu kvalitní rostlinné bílkoviny, chlorofyl a podporuje odstraňování toxinů z těla, jeho účinky popíšeme níže.

 • vynikající stravitelnost
  Konopný protein je lehce stravitelný a nezpůsobuje žádné zažívací potíže. Tato stravitelnost je jedním z hlavních důvodů, proč se lidé syrovátkovým bílkovinám vyhýbají. Pocit těžkosti a bolesti břicha, který před nebo po tréninku opravdu nechcete. S konopným proteinem se vám to v nejbližší době nestane!
 • vysoká nutriční hodnota
  Konopný protein obsahuje všech 23 přirozeně se vyskytujících aminokyselin, včetně 8 esenciálních aminokyselin, které si tělo nedokáže samo vyrobit z jiných zdrojů. Díky tomu je konopný protein v rostlinné říši jedinečný. Můžete si tedy být jisti, že i když si v daný den nezvolíte zcela vhodný jídelníček a po tréninku sníte konopný protein, dodáte tělu všechny aminokyseliny, které potřebuje ke správnému fungování.
 • Zdroj vitamínů
  Konopný protein je přirozeným zdrojem vitaminů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E a minerálních látek, zejména vápníku, hořčíku, zinku a železa. A to ve významném množství! Syntetické vitaminy můžete zcela odmítnout, jsou zbytečné a konopný protein v kombinaci se zdravou stravou doplní všechny důležité látky.
 • 100% rostlinné bílkoviny
  Díky tomu je vhodný i pro vegany, vegetariány a osoby trpící intolerancí laktózy. Samozřejmě neobsahuje lepek, takže je vhodnou volbou pro celiaky.
 • Detox
  Konopný protein je prospěšný nejen pro svaly. Konopí detoxikuje organismus tím, že odstraňuje jedovaté toxiny a těžké kovy, takže celkově čistí organismus. Často zlepšuje barvu pleti a kvalitu vlasů a nehtů.
 • Růst a regenerace svalů
  Díky konopnému proteinu jsou svaly nejen silnější, ale také krásnější a lépe vypadající. Při použití konopného proteinu po tréninku je regenerace mnohem rychlejší a vy budete moci mnohem rychleji absolvovat další náročný trénink. To se samozřejmě projeví i v aspektu dlouhodobého vzdělávání.

4. Semena konopí

Vyrobte si konopné mléko, pražte nasucho nebo přidávejte do pečení

Semena kanabisu jsou mírně alkalická. Dokáže dokonce odbourávat metabolity kyseliny mléčné ve svalech po těžkém cvičení.

5. Zdravý životní styl

Pijte hodně čisté vody s citronem, zhluboka dýchejte, hýbejte se, jezte pomalu a soustředěně. Usmívejte se!

animované logo nukaseeds

Pokud se rozhodnete pěstovat vlastní rostliny konopí, vždy si kupujte kvalitní a čerstvá semena konopí. Můžete se podívat na semena od společnosti Nukaseeds.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Publikoval Blood

23/01/2023

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů