25/09/2021

Nukaseeds míří na Cannafest 2021

Nukaseeds a Cannafest. Nová semenná banka přichází do Prahy. Jste na tuto událost připraveni? Každý fanoušek konopí se na tuto událost jistě těší.

V současné době můžete navštívit mnoho festivalů věnovaných konopí a Cannafest je jedním z největších v Evropě. Nuka Seeds bude připravena vás pobavit, takže neváhejte a navštivte nás na tomto velkém konopném festivalu v Praze.

Nukaseeds a Cannafest Kvůli pandemii Covid 19 byla akce několikrát odložena. Původní termín říjen/listopad 2020 byl zrušen. Ani letošní víkend 12.-14. února se díky nepříznivé situaci dvakrát nevydařil. Proto se organizátoři rozhodli opět změnit termín, takže letos se koná 5.-7. listopadu, místem konání je PVA Expo Praha Letňany.

Na co se mohou návštěvníci těšit? Především je to místo, kde si každý milovník konopí najde něco pro sebe. Můžete se seznámit s nejnovějšími technologiemi pěstování, novými hnojivy, novinkami v oblasti CBD, kuřáckými potřebami, konopnou kosmetikou a oblečením nebo si koupit semena se slevou. Nebude chybět ani bohaté občerstvení v podobě konopných nápojů a pochoutek.

Nejdůležitější však je, že se na tomto festivalu vůbec poprvé představí nová banka semen Nukaseeds.

Proč právě teď a tady?

Nukaseeds a CannafestLetošní Cannafest bude kouzelný. Třetí termín jistě přinese ovoce, protože lidé se jistě těší, až se přijdou podívat na novinky za poslední dva roky. Navíc budou mít premiéru Nukaseed, což z ní udělá událost roku :).

Seznamte se s Nuka team živě?

Nukaseeds a Cannafest lidé nuka semínka 2021Přijďte se s námi seznámit, rádi vás všechny poznáme.

Zde se podívejte na cannafest web se všemi potřebnými informacemi. Těšíme se na setkání a posezení s vámi všemi. Uvidíme se tam!

Mezitím, můžete se podívat na naši nabídku semen konopí..

Publikoval Jan Veselý

25/09/2021

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů