28/03/2023

Paradox cannabis outdoor growreport

Přinášíme vám zprávu o pěstování od jednoho z našich pěstitelů. Podívejte se, co můžete očekávat od feminizované odrůdy konopí Paradox v průměrných venkovních podmínkách.

Charakteristika pěstování konopí Paradox

  • Délka pěstování konopí: 12 týdnů růstu / 12 týdnů kvetení ??
  • Použitá hnojiva: Canna Coco A+B, boostery: Atami Bloombastic, Advanced Nutrition Rhinoskin, Candy Bud,
  • Médium : kokosový substrát / perlit v 40l textilních květináčích
  • Tvarovací technika : žádná
  • Doba pěstování: od 14. května do 29. září (poté byly rostliny odcizeny).
  • Zalévání: dešťovou vodou (1x kontrola PH)
  • Umístění : Střední Evropa
  • Sklizeň: žádná (rostliny konopí byly odcizeny, viz níže)
  • Vůně : příjemně kořeněná a ovocná
  • Účinek : ????

Růstová fáze konopí Paradox

Nejprve vám ukážeme růstovou fázi rostliny Paradox ze sazenice konopí. Z malých rostlinek byly umístěny ve skleníku, který není na příliš slunném místě, a tak se jim dařilo dobře a kromě jednoho zastřihávání nebyly rostliny nijak školeny. Asi po dvou měsících byly rostliny konopí přemístěny ven a tam byly po celou dobu až do jejich seříznutí.

Fáze kvetení rostlin konopí Paradox týden po týdnu

Nyní se dostáváme do fáze kvetení, kdy se odehrává to hlavní, co od konopí všichni chceme. Toto období je poměrně suché, což rostlinám ve fázi kvetení konopí vyhovuje. Pěstitel se tedy nemusel obávat, že by rostliny konopí Paradox dostaly plíseň. Rostliny byly překvapivě velmi vitální a nevykazovaly žádné známky napadení škůdci. Na fotografiích můžete vidět krásný nástup kvetení, přestože v této fázi rašení nebylo použito žádné další hnojivo (booster). Po měsíci kvetení byl použit Bloombastic a Candy Bud booster. Tato dodatečná hnojiva byla podávána pro různé rostliny. Dvěma rostlinám, které se jevily jako nejlepší, byl podán komplex Bloombastic a dvěma rostlinám byl podán posilovač Candy Bud od společnosti Advanced Nutrition. Samozřejmě byly vždy hnojeny také základním hnojivem určeným pro kokos.

Náš tester však měl smůlu a koncem září mu rostliny ukradli 🙁

Líbí se vám, co vám konopí Paradox může poskytnout v průměrných venkovních podmínkách? Koupit ho nyní.

Líbí se vám tato zpráva o pěstování konopí Paradox od pěstitele ElCauldrono? Další zprávy o pěstování od společnosti Nuka Seeds naleznete zde. Chcete se také podělit o své zkušenosti s pěstováním odrůd konopí od společnosti NukaSeeds s ostatními pěstiteli konopí? Stačí nás kontaktovat.

Přejeme vám úspěšné pěstování konopí a mějte na paměti, že existuje mnoho lidí, kteří budou chtít ukrást vaši úrodu konopí, takže optimální bude přijmout určitá preventivní opatření, možná o tom také napíšeme článek.

Publikoval Kotelnik

28/03/2023

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů