28/05/2021

Proč si vybrat konopná semínka Paradox?

Semena konopí Paradox patří mezi špičkové feminizované odrůdy konopí. Chcete vědět proč?

Logo Paradox s obrovským květem

Skvělý a stabilní strain konopí

Afghánská část zajišťuje Paradoxu dokonalou stabilitu a odolnost, což znamená, že rozdíly mezi rostlinami ve stejných podmínkách budou s Paradoxem minimální. Je poměrně náročný a odpustí vám několik chybných kroků, ale přesto byste se měli snažit příliš netlačit na pilu. Můžete použít jakoukoli zátěžovou techniku, LST i HST. Kombinace ohýbání a doplňování by měla být v pořádku.

Maximální výnos po osmi týdnech

Nuka Paradox poskytuje maximální výnos, který lze získat ze sativy s dobou kvetení přibližně 8 týdnů. Paradox velmi rychle vytváří masivní a pevné pupeny. U jiných odrůd konopí si obvykle musíte vybrat mezi rychlostí a produkcí, ale ne u Paradoxu.

Obsah balení Paradox

Kromě luxusního sortimentu se můžete těšit na skvělé balíčky, které jsou k dispozici ve variantách 3, 5, 10 a 15. Ve všech balíčcích samozřejmě najdete semínka, ale uložená v plastovém sáčku a ukrytá v kovové klíčence ve tvaru bomby. V závislosti na počtu semen dostanete také dřevěný štítek na označení každého květináče. Balení deseti kusů má podobu krabičky, do které se vkusně vejdou všechny výše uvedené předměty. Jako bonus je k dispozici sběratelská mince s logem Nukaseeds. V balení 15 semen dostanete také mlýnek s logem Nukaseeds, ostatní položky jsou již součástí balení.

Paradox od Nukaseeds je v naší stálé nabídce, tak si pro něj přijďte.

Publikoval Jan Veselý

28/05/2021

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů