28/05/2021

Semena konopí Paradox – nová feminizovaná odrůda od Nukaseeds

Mezi feminizovanými odrůdami konopí se objevil nový hráč. Semena konopí Paradox vás ohromí svou silou, která vás nakopne nevídaným způsobem.

Jak by se vám líbila velmi lahodná a silná odrůda, která je jako stvořená pro posezení s přáteli nebo pro dobrou zábavu na pořádném večírku? V tom případě přivítejte Paradox, naši jedinou bombu v oblasti feminizovaných odrůd konopí.

Chcete zjistit, co to je? Čtěte dále.

Co vědět o tehle odrudě?

Semena konopí Paradox Nuka

Feminizovaná semena konopí Paradox od společnosti Nuka Seeds jsou křížencem oblíbených odrůd Jack Herer a Afghani. Jedná se o rychlou turbo sativu s bombastickým obsahem THC až 25 %. I přes drakonický obsah THC si můžete vychutnat silné euforické účinky vhodné do společnosti nebo na večírky. Dorůstá maximální velikosti dvou metrů. Rostliny Paradox poskytují až 600 gramů sušiny díky kompaktním poupatům s vyváženým poměrem krásných okvětních lístků. Doba kvetení této luxusní sativy je 56-65 dní od začátku kvetení. Vůně je zemitá se sladkými čokoládovými a kořeněnými tóny.

Nuka Paradox je vhodný jako podpůrná léčba roztroušené sklerózy, Parkinsonovy a Crohnovy choroby. Pomáhá také při bolestech a povzbuzuje chuť k jídlu. Paradox od společnosti NukaSeeds lze popsat jako téměř dokonalý kmen konopí, extrémně silný high, nehorázná rychlost, kompaktní a těžká poupata, bohatá chuť a aroma. Pokud chcete
se chcete rychle zhulit s přáteli, můžeme vám doporučit konopná semínka Nuka Paradox jako ideální volbu.

Čím je Paradox tak výjimečný?

Dalo by se říci, že Paradox je takový balík vše v jednom. Vezměte si léčebný potenciál. Mnoho lidí se s oblibou domnívá, že THC je škodlivé a nemá žádnou přitažlivost. Opak je pravdou. Silné dávky THC mohou pomoci při léčbě závažných onemocnění. Proč si myslíte, že lidé, kteří mají rakovinu, kouří trávu? Není to jen vzpomínka na „mládí“, ale vědecky podložený fakt.

Pak je tu ještě jeden úhel pohledu, a to rekreační využití. Paradox je prostě stylovým partnerem takových večerů nabitých energií a dobrou náladou. Pokud se chcete skvěle bavit, nemusíte sahat po bůhvíjaké chemii nebo se sjíždět tvrdými drogami. Tento konopný mod se postará o to, aby byla každá noc skvělá a zábavná.

Takže? Na co čekáte? Jděte na Paradox.

Pěstování konopí je stále moderní záležitostí. Tak proč nezkusit něco tak skvělého, jako je Paradox? Splní všechna vaše očekávání a možná je i předčí. Není tedy třeba čekat. Vyzkoušejte odrůdu konopí Paradox, nebudete zklamáni.

Publikoval Jan Veselý

28/05/2021

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů