31/05/2021

Semena konopí Tokamak od Nuka Seeds

Slyšeli jste někdy o konopných semínkách Tokamak? Tak to bys to měl rychle napravit. Tento nový přírůstek do řady samonakvétacích odrůd konopí je skvělý.

Odrůda konopí Tokamak

Semena konopí Tokamak – nová samonakvétací odrůda konopí

Nukaseeds Tokamak automat je čistá fúze nejlepší vysoké a masivní sklizně. Tato samonakvétací odrůda je variací konopí Jack Herer, což je legendární sativa známá po celém světě, zejména pro svou vynikající chuť a bezkonkurenční účinek. Od začátku do konce kvetení potřebuje tato samonakvétací rostlina pouze 8-9 týdnů. Během této krátké doby vyrůstá Tokamak do výšky kolem jednoho metru s bohatým větvením, plným mohutných šišek s nízkým podílem listů a obsahem THC kolem 19 %. Uvolňuje a povznáší, takže je vynikajícím kuřáckým zážitkem pro rekreační a tvůrčí činnosti.

Chuť je mírně kořeněná až bylinná, připomíná pepř. Tokamak od Nukaseeds je super automaticky kvetoucí model, který vás naplní nadpozemskou energií co vás vystřelí ke slunci.

Obsah balení

Odrůda konopí Tokamak je k dispozici ve čtyřech odrůdách: 3, 5,10 a 15. V balení najdete kromě semen konopí také malou samolepku s logem odrůdy, klíčenku ve tvaru bomby, která slouží jako ochranný obal, a malý odznak, rovněž s logem odrůdy.

V balení s pěti semínky najdete štítky na květiny pro označení květináčů, opět bombičku na ochranu semínek a malou samolepku.

Deset semen konopí na vás čeká v luxusní sběratelské krabičce s grafikou modelu. Kromě štítků a bomby najdete v ochranném obalu speciální sběratelskou minci One Nuka. K dispozici je také větší nálepka.

V posledním, patnáctidílném balení najdete vše, co v desetidílném balení. Kromě toho je k dispozici zlatý skartovač s logem Nukaseeds.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Publikoval Jan Veselý

31/05/2021

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů