Semena konopí Banshee

Doba kvetení je přibližně 52 dní

Banshee seeds box with a girls Nuka seeds
KOUPIT
Banshee cannabis seeds box by nukaseeds

Vynikající odrůda konopí Banshee autoflower je převážně indika se skvělou chutí a vyváženým kouřovým efektem. Kombinací odrůdy Bubblegum a americké hvězdy OG Kush vznikla démonická odrůda Banshee. Díky štiplavému aroma a neodolatelnému vzhledu vás bude lákat ochutnat ještě nezralé palice.

Mezi další výhody patří rychlá doba kvetení 7-8 týdnů, kompaktnost a největší stabilita ze všech odrůd konopí v nabídce NukaSeeds.

Má mírně sedativní účinek a dokáže účinně zklidnit tělo i mysl až na úroveň hluboké meditace, a proto je vhodný jako lék proti nespavosti nebo úzkosti.

Pěstování Banshee auto je poměrně snadné. Vzhledem k menším rozměrům je venkovní pěstování nenápadné a vhodné do nižších vnitřních prostor nebo skleníků. Přestože jsou samonakvétací rostliny obecně slabší, vlivem odrůdy ruderalis je Banshee se svým obsahem THC kolem 17 % nadprůměrně silná a doporučujeme ji konzumovat opatrně a s náležitým respektem.

Banshee Auto je to pravé, pokud si chcete koupit semena samonakvétacího zabijáka, který zahání démony a běsy.

Vynikající samonakvétací konopí Banshee je převážně indika se skvělou chutí a vyváženým kouřovým efektem. Mezi další přednosti patří rychlá doba kvetení 7-8 týdnů, kompaktnost vzorku a největší stabilita ze všech odrůd konopí v nabídce NukaSeeds.

Působí mírně sedativně a dokáže účinně zklidnit tělo i mysl až na úroveň hluboké meditace, a proto je vhodný jako lék proti nespavosti nebo úzkosti.

Pěstování Banshee auto je poměrně snadné. Vzhledem k menším rozměrům je venkovní pěstování nenápadné a vhodné do nižších vnitřních prostor nebo skleníků.

THC 17%
Image
Banshee cannabis seeds box

3 Semena

Banshee

 24 vč DPH

3x semena konopí
Klíčenka a pouzdro na semínka ve tvaru bomby
cool nálepka

5 Semen

Banshee

 38 vč DPH

5x semena konopí
Klíčenka a pouzdro na semínka ve tvaru bomby
cool nálepka
5x květinový štítek

10 semen

Banshee

Nejoblíbenější

 66 vč DPH

10x semena konopí
Klíčenka a pouzdro na semínka ve tvaru bomby
cool nálepka
10x květinový štítek
sběratelská pozlacená mince Nuka

15 semen

Banshee

Nejvýhodnější cena

 91 vč DPH

15x semena konopí
Klíčenka a pouzdro na semínka ve tvaru bomby
cool nálepka
15x květinový štítek
sběratelská pozlacená mince Nuka
kovová drtička na bylinky

Prohlédněte si jedinečný merch s motivem konopných semínek Banshee, který bude pro svého majitele nejen pěknou ozdobou, ale nabídne vám i mnoho praktických využití.
Zjistěte informace o odrůdě konopí Autoflower Banshee obecně, jak tyto rostliny pěstovat a další zajímavosti, slevy na konopná semena Banshee a novinky.