11/03/2022

Sex and marijuana? Experts say it helps women orgasm

Tráva je kouzelnou ingrediencí ve vztahu, díky níž páry zažívají lepší vzrušení, intimitu a orgasmus. Řada nezávislých studií potvrzuje zkušenosti uživatelů marihuany s jejími afrodiziakálními účinky.

Španělská studie o konopí

Sex a marihuana
Sex a marihuana

Vědci ze španělské studie provedli dotazníkový průzkum u 274 osob s cílem posoudit souvislost užívání marihuany a alkoholu se sexuálními zkušenostmi. Studie zjistila, že lidé, kteří konzumují marihuanu, hodnotí své sexuální zážitky, vzrušení a orgasmus, jako lepší než lidé, kteří konzumují pouze alkohol nebo žádnou návykovou látku.

Lepší sex po marihuaně

Sex a marihuana
Sex a konopí

Muži a ženy, kteří pravidelně užívají marihuanu, obecně hodnotí svůj sexuální život lépe než ti, kteří ji neužívají. Uživatelé marihuany také popisují lepší stav vzrušení a lepší orgasmy (ale ne více) než neuživatelé.

Výzkumníci si však uvědomují určitá omezení studie, která je třeba vzít v úvahu. Uvádějí, že „počet účastníků studie je relativně malý, takže výsledky je třeba interpretovat s opatrností. Studie se navíc opírá o údaje, které respondenti sami poskytli, takže odpovědi nemusí přesně odrážet skutečnost.“ Studie se také zabývala pouze krátkodobým užíváním marihuany, zatímco vědce by tolik zajímalo, jak marihuana ovlivňuje sexuální život mladých lidí z dlouhodobého hlediska.

Co říká předchozí výzkum

Sex a marihuana
výzkum konopí

Bez ohledu na omezení španělské studie se zdá, že její výsledky odpovídají předchozím výzkumům na toto téma a obecným předpokladům lidí. Existují dokonce specifické odrůdy marihuany, které se používají ke zvýšení libida.

  • Jedna z předchozích studií ukázala, že 70 % lidí, kteří před sexem užívají marihuanu, zažívá větší potěšení.
  • Jiná studie ukázala, že muži a ženy, kteří denně užívali marihuanu, měli během 30 dnů předcházejících studii o 20 % více sexuálních styků než lidé, kteří marihuanu neužívali.
  • Třetí studie zjistila, že u homosexuálních mužů marihuana snižuje úzkost před pohlavním stykem, což vede k intimnějšímu prožitku.
  • A čtvrtá studie tvrdí, že marihuana pomáhá ženám prožívat intenzivnější orgasmy.

Jak používat marihuanu pro lepší sex?

Sex a marihuana gif
Sex a marihuana

Navzdory přibývajícím důkazům o příznivých účincích marihuany na sexuální život někteří jedinci tvrdí pravý opak. Marihuana potlačuje libido a erekci. To není překvapivé, protože každý člověk reaguje s kanabinoidy jinak. Záleží také na odrůdě a dávkování.

Vyberte si správnou odrůdu

produkty nukaseeds
Produkt Nuka

Sex a marihuana – každá odrůda má trochu jiné účinky. Některé vás udělají šťastnými, kreativními nebo sexuálně vzrušenými… Obecně platí, že sativa (Paradox, Megatuna) funguje lépe než indika, pokud chcete praktikovat „zhulený sex“. Nevybírejte si směsi, po kterých jste ospalí, líní nebo úzkostní.

Začněte s malou dávkou

Začněte s malou dávkou
Mariuhana

Každý reaguje na marihuanu jinak, proto nenuťte sebe a svého partnera, abyste užívali stejné nebo velké množství marihuany. kouření je postupný proces, proto nekonzumujte velké množství příliš rychle. Začněte s menší dávkou a případně „nakrmte“ svůj stav později.

Používejte velké množství maziva

Sex a marihuana
Sex a marihuana

Sex a marihuana – Všichni známe „sušičku“ v ústech po kouření marihuany. Sklenice vody to spraví. Marihuana však může vysušovat i jiné sliznice, proto při vaginálním i análním styku používejte lubrikant. Existují i lubrikanty s výtažky z konopí 🙂

Raději kouřím, než jím

Sex a marihuana
sex a marihuana

Mluvíme sice o konzumaci marihuany, ale mluvíme o kouření, nikoli o konzumaci marihuanových potravin. Potraviny obsahující THC jsou nepředvídatelné a nikdy nevíte, kdy se zkouříte a kdy to přeženete. Přejděte na něj pouze v případě, že produkt dobře znáte a umíte ho podat.

V naší nabídce najdete feminizovaná i samonakvétací semena konopí a také speciální odrůdu konopí s CBD. Všechna semena konopí od společnosti Nukaseeds jsou prvotřídní, čerstvá a vysoce kvalitní, podívejte se na naše odrůdy.

Ať už děláte cokoli, buďte opatrní a bavte se!

Nukaseeds logo
logo Nukaseeds

Zdroj článku : softsecrets

Publikoval Blood

11/03/2022

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů