05/03/2023

Can marijuana give you better or multiple orgasms?

Někteří lidé tvrdí, že během marihuanového opojení je snazší dosáhnout orgasmu, který je také příjemnější, delší atd. Dokonce tvrdí, že jim marihuana pomáhá dosáhnout vícenásobného orgasmu.

Společnost Match.com zveřejnila aktualizované výsledky svého průzkumu mezi nezadanými Američany, z něhož vyplývá, že z 5 500 dotázaných „nezadaní kuřáci mají o 109 % vyšší pravděpodobnost, že zažili několikanásobný orgasmus“.

Co přesně je vícenásobný orgasmus?

vícenásobné orgasmy - marihuana

Webové stránky s informacemi o sexualitě Scarleteen definují orgasmus jako událost, která je obvykle reakcí na fyzickou nebo intelektuální sexuální stimulaci a je řízena mimovolním nervovým systémem. Orgasmus často vede ke stahům svalů v genitáliích a jejich okolí, k dalším svalovým křečím v celém těle a k pocitu sexuálního uvolnění a/nebo napětí. Vícenásobný orgasmus prožívají různí lidé různě. U některých lidí se jedná o rychlou sérii orgasmů, které se objevují během několika sekund po sobě. U jiných může dojít k jednotlivému orgasmu, po němž následuje krátká pauza a poté další jednotlivý orgasmus. U jiných to může být vzrušení, stimulace, následovaná orgasmem, celkové rozuzlení mluví pro návrat vašeho těla do stavu před vzrušením, po kterém následuje další vzrušení, stimulace a orgasmus.“ Orgasmy jsou různými lidmi pociťovány a prožívány různě. Někteří lidé pociťují explozivní uvolnění napětí. Jiní pociťují rychlou kontrakci a uvolnění v pánevní oblasti. Někteří mohou zažít ejakulaci v okamžiku orgasmu, jiní však mohou ejakulovat před orgasmem nebo po něm, případně nezávisle na orgasmu. Někdy se pocit intenzivního uvolnění může dostavit i bez jakékoli fyzické stimulace.

Jak vytvořit prostředí příznivé pro orgasmus

Pokud chcete pomoci vytvořit prostředí příznivé pro rozkoš a orgasmus, bez ohledu na to, kolikrát se to stane (pokud vůbec!), zde je několik návrhů:

vícenásobné orgasmy

Eliminujte rozptylování. Vyhraďte si čas a soustřeďte se na všechny věci, které vašemu tělu dělají dobře. Dejte si telefon na tichý chod, jděte někam, kde vás nikdo nebude rušit, a užívejte si to.

Orgasmus považujte za bonus, nikoli za prioritu. Jak jsem již zmínil, přílišné soustředění na orgasmus během sexu ve skutečnosti ztěžuje dosažení orgasmu vůbec, natož pak vícenásobného. Místo toho se soustřeďte na to, co vám v danou chvíli přináší největší potěšení.

Používejte (a nepoužívejte) své svaly. Pánevní dno můžete aktivovat stahováním svalů jádra těla a svalů hýždí, stehen a lýtek. Mnoho lidí zjistí, že toto napětí usnadňuje dosažení orgasmu, protože orgasmus je jednoduše nedobrovolné uvolnění svalového napětí. Abych například dosáhla stimulujícího orgasmu, musím ležet s nataženýma a napnutýma nohama. Doslova nemohu dosáhnout orgasmu, pokud mám nohy pokrčené nebo rozkročené. Někteří lidé naopak považují napětí za rušivé nebo škodlivé pro jejich potěšení kvůli svalovým křečím nebo poloze, kterou musí zaujmout, aby si usnadnili orgasmus. Experimentujte s používáním svalů, abyste zjistili, co vám nejlépe vyhovuje.

Zhluboka dýchejte. Vážně. Musíte umět dýchat. Mnoho lidí zadržuje dech v různých okamžicích během příjemného pocitu. Zadržování dechu nebo rychlé, mělké nádechy (jen na úrovni hrudníku) mohou ve skutečnosti vyvolat stresovou reakci, která je opakem potěšení. Dýchejte stále dolů do hrudní bránice. Předstírejte, že cucáte vape pero: na čtyři sekundy se nadechněte, na jednu sekundu udělejte pauzu a na osm sekund vydechněte. Tím aktivujete parasympatický nervový systém a vyvedete tělo z režimu zamrznutí.

Jak vám může marihuana pomoci dosáhnout lepšího nebo dokonce vícenásobného orgasmu ?

marihuana a mnohonásobný orgasmus spokojená dívka

Průzkum společnosti Match.com neposkytl žádné vysvětlení nad rámec statistiky, takže zde jde pouze o spekulaci, ale existuje podezření, že marihuana je užitečná, protože usnadňuje relaxaci a všímavost, což jsou dva klíčové prvky příjemných pocitů. Pokud víte, že máte tendenci uvíznout v hlavě, vyzkoušejte odrůdu s vysokým obsahem CBD, například Kleopatru. Pro ty, kteří chtějí pocity zesílit, vyzkoušejte odrůdu konopí, která vás učiní velmi citlivými, jako je Megaton nebo Paradox.

Jaký vliv má marihuana na vaše prožívání mnohonásobných orgasmů? Neváhejte se o své zkušenosti podělit v komentářích.

Související články :

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Publikoval Sakul

05/03/2023

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů