06/03/2023

Cihlové konopí – Co to je a jak na to ?

Máte zájem o cihlové konopí? se dozvíte více v tomto článku.

Cihlové konopí

Cihlové konopí – někdy nazývané reggie cannabis nebo dirt cannabis. Existuje pro něj mnoho termínů, ale všechno je to totéž! Více se dočtete v tomto článku od společnosti Nukaseeds.

Co je to vlastně cihlové konopí?

Cihlové konopí je – hádáte správně – marihuana stlačená do cihly. Místo krásných zelených květů, které všichni známe a milujeme, se obvykle jedná o černé nebo hnědé konopí, které je cítit po čpavku. Tuto slisovanou trávu je obvykle nutné rozbít nožem nebo nůžkami, protože je tak pevně stlačená.

Jak se vyrábí cihlové konopí

Pěstitelé cihlového konopí fázi řezání a sušení zcela vynechávají. Místo toho se květy po sklizni (někdy) nechají sušit na plachtách – se všemi listy – a poté se lisují do cihel pomocí hydraulického lisu.

Pokud se nenechají dostatečně vyschnout a tráva se lisuje ještě mokrá, vytvoří se plíseň a cihlová tráva bude odporně sladce cítit po čpavku.

Jak oživit cihlové konopí

I v dnešní době se můžete setkat s kouřením cihlového konopí. Existuje však několik věcí, kterými můžete chuť alespoň trochu oživit. Pokud máte zásobu cihlové trávy a je velmi suchá, zde je několik tipů, které vám pomohou zelené konopí rehydratovat.

Použití citrusových slupek pro zvýraznění chuti

Cihlové konopí - citrusová kůra

Použití pomerančové nebo citronové kůry je snadný a účinný způsob, jak konopí hydratovat a dodat mu trochu extra chuti, což je obzvlášť dobré, pokud je vaše cihlová tráva cítit čpavkem. Rozlámejte cihlovou trávu na malé kousky a vložte je do skleněné nádoby. Přikryjte nádobu fólií a udělejte do ní několik otvorů. Navrch položte citrusové slupky a sklenici uzavřete víčkem. Každý den sklenici na 10 minut otevřete. Kontrolujte průběh zavařování a do týdne by měla být sklenice hotová.

Zapařte se nad konvicí

Pokud máte malý kousek cihlového konopí, například osmičku nebo čtvrtku, můžete použít konvičku, která vám pomůže vychutnat si to, co máte. Vložte malou cihličku do čisté ponožky a napařujte ji nad vroucí konvicí po dobu pouhých 30-45 sekund. Nepřehánějte to! Při vyjímání cihly z ponožky buďte opatrní. Nechte ji 4-6 hodin schnout na kuchyňské utěrce.

Použití hrnce a cedníku pro větší cihly

Cihlové konopí - použití hrnce a cedníku pro větší cihly

Předchozí metodu lze snadno upravit pro větší zásoby konopí. Pokud máte velkou cihlu, asi unci, rozlomte ji na čtvrtiny a vložte do cedníku. Podržte sítko nad vařícím hrncem po dobu 60-90 sekund. U sušších cihel mohou stačit 2 minuty, ale dávejte pozor, abyste to nepřehnali. Před použitím nechte spařenou konopnou cihlu přes noc uschnout na kuchyňské utěrce.

Zahoďte cihlové konopí a začněte pěstovat!

Užijte si, že dnes (pravděpodobně) nemusíte kouřit cihlovou trávu! Stovky úžasných konopných semínek čekají jen na vás. Společnost Nukaseeds vám s potěšením nabízí úžasnou nabídku, která vám pomůže najít perfektní kmen pro začátek pěstování.. A pokud je cihlové konopí vaší jedinou volbou, nemusí to být tak špatné – využijte naše tipy, abyste mu dodali šťávu, a až skončíte s pěstováním, zvažte přechod na něco lepšího!

Logo exploze semínek Nuka

V našem partnerském programu můžete také vydělat až 50 %.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Publikoval Blood

06/03/2023

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů