15/03/2022

Extrakt z konopí alias Fénixovy slzy

V tomto článku se dočtete několik základních informací o konopí, jeho výzkumu a extraktu zvaném fénixovy slzy.

Nejprve vám představíme jednoho z nejuznávanějších vědců v oblasti výzkumu konopí, poté se ponoříme do historie a nakonec si můžete přečíst o konopném extraktu zvaném fénixovy slzy.

Vědec Dr. Lumír Hanuš

Lumír Hanuš pracuje s konopím od roku 1970. Je to biochemik českého původu a jeho práce má velký význam pro to, aby moderní medicína přijala to, co bylo známo odjakživa. A sice, že konopí lze právem považovat za všelék..

Profesor Hanuš se zabýval výzkumem endogenních kanabinoidů a podařilo se mu izolovat látku anandamid, která se váže na kanabinoidní receptor.

Anandamid je buď neuromodulátor, nebo neuromediátor. Je to molekulární „posel“, který se podílí na bolesti, úzkosti, chuti k jídlu, paměti a plodnosti. Podílí se také na regulaci synaptického přenosu (přenos informací z jedné buňky do druhé).

Lidé jsou však protidrogovou propagandou natolik oklamáni, že i ty nejjednodušší věci je třeba vysvětlovat znovu a znovu. Vymývání mozků skutečně zabralo – jinak by se proti této nejužitečnější a nejléčivější rostlině na světě nemohlo tak systematicky bojovat.

Historie užívání konopí

zkamenělé listy konopí

Nejstarší (i když ne zcela potvrzené) nálezy konopí pocházejí z jižní Moravy v České republice a pocházejí z období paleolitu před 26 000 lety. Byly zjištěny negativní otisky vláken. Rostlinný materiál se nedochoval, ale protože z pylových zrn bylo známo, že konopí rostlo na Moravě již v té době, lze předpokládat, že šlo buď o konopí, nebo o kopřivu. Pokud budou nalezeny kvalitnější otisky, bude možné přesně určit, o jakou rostlinu se jednalo, a jednalo by se o nejstarší důkaz konopí.

císař šen nong lék na konopí

Na papyru je však potvrzeno a zaznamenáno, že konopí se v Číně používalo jako předivo již před 6000 lety. První známá zmínka o používání konopí jako léku pochází z doby vlády císaře Čen Nunga před 4700 lety – a už tehdy se používalo na malárii, zácpu, revmatické bolesti, roztěkanost a ženské potíže. V hrobě šamana z doby před 4 500 lety byly nalezeny předměty s listy a semeny konopí. Přítomnost konopí ve vlasech šamanů nebyla prokázána, ale lze usuzovat, že se používalo při šamanských rituálech, a tedy pravděpodobně i při léčení.

starobylá asyrská hliněná deska

V Asýrii se dochovala knihovna hliněných tabulek s lékopisem z let 3000 až 2000 př. n. l., která ukazuje, že nejdůležitějšími rostlinami pro léčení byly mák a konopí. Pro konopí používali různé názvy v závislosti na jeho použití – gurgurru pro konopné provazy a šňůry, quunabu pro konopí používané při náboženských obřadech, azalla pro konopí používané při neurologických onemocněních a gan-zi-gun-nu, což znamenalo „droga, která ti bere duši…“.

V Egyptě před 3 700 lety se konopí říkalo šm-šm-tu. V Ebersově papyru z roku 1500 př. n. l. je zmínka o „konopí rozdrceném v medu a vloženém do pochvy“ a léčbě zánětu nehtů. V indické Atharva Vedě se doslova píše, že „konopí chrání před nemocemi a prodlužuje léta života, která máme před sebou“. Konopí se tehdy těšilo velké úctě a bylo známé jako léčivá rostlina. Plinius Starší v roce 79 n. l. psal o konopí jako o analgetiku pro léčbu ztuhlých kloubů a dny. Přibližně ve stejné době (90 n. l.) se Dioskoridés zmiňuje o účincích namočeného kořene konopí proti bolesti kloubů a dně: Když se namočený kořen přiloží na zanícené klouby, zklidní je, odstraní otok a rozptýlí ztuhlost zanícených kloubů.

Užívání konopí versus věda

Rostlina konopí a věda

Pokud má konopí léčivé vlastnosti, mělo by mít logicky i léčebné využití. Pan Hanus zmínil především bronchodilatační účinky. (že konopí rozšiřuje průdušky a usnadňuje dýchání). Poskytuje dočasnou úlevu od astmatických záchvatů.

Účinně léčí astma, sennou rýmu, dýchací potíže a všechna onemocnění krku, nachlazení, opary a podráždění průdušek. Nedoporučuje se pro děti mladší šesti let.

Profesor Krišak

A je to tu znovu – magický kruh. „Vědecky neprokázáno…“ Takové argumenty budou obhajovat rozšíření užívání konopí a dalších tradičních i netradičních způsobů léčby po mnoho dalších let. (V zájmu spravedlnosti je třeba dodat, že profesor Kršiak se ve svém stanovisku musí držet vědeckých výsledků a v podstatě nemá prostor pro vyjádření svých názorů nebo zkušeností jednotlivých pacientů.

Pokud to není „prokázáno“, měly by být okamžitě zahájeny studie, které by to „prokázaly“. Nebude to takový problém. Můžeme okamžitě navrhnout řadu témat. Ve státním rozpočtu se plýtvá tolika penězi, že by se na ně mohly najít nějaké úspory. Například z peněz, které jsou zvráceně vynakládány na prevenci užívání konopí dětmi.

Možná by to pokryly i pouhé (ne)náklady na léčbu experimentální skupiny. Vezmeme-li sto lidí, za které nezaplatíme 140 000 dolarů měsíčně (to může být cena jedné dávky tzv. biochemoterapie, nové metody, která se u nás údajně podává jen lidem do 40 let – dříve to bylo do 45, teď nejsou peníze, takže do 40 – zdravíme všechny jednačtyřicátníky), máme 14 milionů dolarů na výzkum hned, 168 milionů dolarů ročně. Pro stovku lidí, kteří se každý měsíc léčí v teple domova, aniž by museli do nemocnice. Pokud rozhodující činitelé skutečně chtějí chránit naše zdraví a lékaři nepracují s nejstarším, nejbezpečnějším a pravděpodobně nejúčinnějším lékem, je něco špatně.

Příklady použití konopí při léčbě

slunečný-den-a-rostliny-konopí

Antiemetické účinky (proti zvracení) – konopí je v tomto ohledu 100% účinné, bylo vyzkoušeno na 600 dětech v Izraeli a nyní se běžně používá. Konopí také povzbuzuje chuť k jídlu, což mohou s výhodou využít nemocní lidé, kteří nemají chuť k jídlu a jejichž tělo chátrá.

Pak přibývají na váze, což pomáhá v boji proti nemocem. Například při paliativní léčbě anorexie způsobené opiáty, antivirotiky nebo nemocemi souvisejícími s AIDS či pokročilými stádii rakoviny;
analgetické účinky (tlumení bolesti) – např. při rakovině nebo pooperační bolesti. Úspěšně také zmírňuje fantomové bolesti (např. bolesti prstů u amputovaných končetin apod.);
významné antibakteriální účinky;
svalová slabost, křečovitá spasticita – např. při roztroušené skleróze, mozkové obrně nebo poranění míchy;
glaukom – tj. vysoký nitrooční tlak, který ovlivňuje nervy a vede ke ztrátě zraku. Konopí tento tlak snižuje; antikonvulzivní účinky – např. při epilepsii;
transplantace kostní dřeně; kostní remodelace; posttraumatická bolest;
poruchy pohybového aparátu – Huntingtonova choroba, Parkinsonova choroba, Tourettův syndrom, mimovolní pohyby;
Protizánětlivé účinky (kompetitivně inhibuje acetylcholinesterázu a zabraňuje jí indukované akumulaci b-amyloidu);
u Alzheimerovy choroby nebo revmatoidní artritidy;
neuroprotektivní účinky – použití při poranění hlavy. Rychleji obnovuje narušené funkce, např. při poranění hlavy nebo mrtvici – zde je důležité podat konopí během prvních tří až čtyř hodin – zabraňuje otokům a dalším poškozením. Myšlenka, že konopí by mělo být v každé sanitce, není zcela mylná.

Vše souvisí s kanabinoidními receptory CB1 a CB2. Receptory CB1 se nacházejí v mozkové kůře, hipokampu, bazálních gangliích, mozečku a ovlivňují reprodukční systém. CB2 receptor se nachází v lymfoidních orgánech: slezině, brzlíku, mandlích, kostní dřeni, pankreatu, makrofázích, leukocytech..

Endokanabinoidy ovlivňují např. tyto fyziologické systémy a stavy: bolest, pohyb, chuť k jídlu, stravování, průtok krve mozkem, imunitní systém, reprodukci, krevní tlak, stres, náladu, tvorbu kostí, zvracení, úzkost, neuroprotekci, záněty, paměť, trávicí trakt. Mezi tři typické účinky po kouření marihuany patří: povzbuzení chuti k jídlu, odstranění úzkosti, uklidnění.

Důvodem je přítomnost kanabinoidních receptorů v hypotalamu a limbickém systému (ten je zodpovědný za emoční chování a je zdrojem strachu, agrese, touhy a potěšení). Zdá se, že endokanabinoidy mají obecnou funkci zmírňovat stres. Endokanabinoidní systém by mohl mít terapeutické využití při léčbě onemocnění spojených s nevhodným uchováváním nežádoucích vzpomínek nebo nevhodnými reakcemi na nežádoucí stavy, jako jsou posttraumatické stresové poruchy, úzkostné stavy a některé formy chronických depresí.

Rick Simpson

Před lety přišel na to, jak pomocí konopného extraktu léčit rakovinu, cukrovku, chronické bolesti, infekce, záněty, popáleniny, vředy, bradavice, mateřská znaménka, migrény, astma, úzkost, paranoiu, deprese, nespavost, jizvy, lupénku, glaukom, vysoký krevní tlak, roztroušenou sklerózu a mnoho dalších nemocí.

konopný extrakt alias fénixovy slzy

Není třeba mnoho, stačí vzít půl kilogramu nejkvalitnějšího konopí. Máme skvělou odrůdu Megaton, která je pro výrobu naprosto ideální (technický nebo spíše lékařský benzín, izopropylalkohol, petrolether), rozmělníme a dvě až tři minuty mícháme, scedíme, znovu nalijeme a proces opakujeme. Vzniklá tekutina se nalije do rýžovaru, na který se nasměruje běžící ventilátor, a odpaří se. Ke konci odpařování se přidá několik kapek vody, aby se uvolnil zbytek rozpouštědla. Pak se přelije do menšího šálku a na několik hodin se postaví na kávový ohřívač, radiátor, aby se odpařila. Všechny tyto informace zveřejnil a seznámil s nimi všechny zúčastněné instituce. Ale nikdo samozřejmě nehnul prstem. Pokud se to netýká vás nebo vaší rodiny, je vám to jedno. Chce tedy systém skutečně udělat něco pro lidi?

Náklady na pěstování konopí jsou stejné jako náklady na pěstování kukuřice. Na rozdíl od geneticky modifikované kukuřice však může konopí z jednoho pole vyléčit tisíce lidí z rakoviny, roztroušené sklerózy, astmatu, demence a Alzheimerovy choroby. Lze ji však použít i na spoustu onemocnění, o kterých dnes ani nevíme. Nemá žádné škodlivé vedlejší účinky, které by odůvodňovaly jeho zákaz.

Útěk před léčbou, dokumentární film o fénixových slzách

Rick Simpson Dokument: Útěk před lékem

O tom, zda si lidé chtějí vzít rostlinu, by měli rozhodovat především oni sami. Vláda nemá právo nařizovat, zda se má konopí užívat, nebo ne. Rostlina zde vždy rostla a vždy růst bude. Jejich ušlechtilé obavy z toho, aby si někdo náhodou neublížil, a z toho, aby děti náhodou „neužívaly konopí“, by se měly promyslet až do konce a zvážit přínosy oproti ztrátám.

Deset procent lidí má tzv. návykovou osobnost a vytvoří si závislost prakticky na čemkoli. Je však známo, že konopí není návykové a nevytváří závislost.

Rick Simpson olej konopný extrakt

Jedním z hlavních témat Rickových přednášek byla léčba rakoviny konopným extraktem. Rick je velkým odpůrcem chemoterapie a má k tomu mnoho důvodů. Jedním z hlavních je, že je jedovatý a žíravý.

Je zcela přirozenou součástí lidského potravního řetězce a nic lepšího na této planetě neseženete – například konopné semínko je optimálním zdrojem esenciálních nenasycených kyselin omega 3, 6 a 9 a bílkovin. Z konopí lze vyrobit čtyři litry etanolu za přibližně deset korun. Konopné vlákno má obrovskou pevnost v tahu a odolnost. Lze z něj vyrobit více než padesát tisíc výrobků, od provazů po krajky. Konopné pazdeří (zbytky po odstranění vláken) obsahuje 70 % celulózy a lze z něj vyrobit více než 25 tisíc výrobků, od dynamitu po celofán. Výroba papíru a textilu z konopí nevyžaduje použití toxických chemikálií. Konopný papír by mohl nahradit veškerou spotřebu papíru – a pro papírny by se nemusel pokácet ani jeden strom.

Konopný extrakt RSO fenikovy slzy

K léčbě rakoviny se používá také ozařování. Přináší také zajímavé a špatně léčitelné výsledky. Že se tyto metody stále používají, je víceméně s podivem. Profesor Hanus také upozornil, že v medicíně jsou považovány za zastaralé a překonané, ale stále se používají. I když je známo, že u daného typu rakoviny (např. plic) nefungují. Linus Pauling, dvojnásobný nositel Nobelovy ceny, před lety napsal, že „každý by měl vědět, že většina výzkumu rakoviny je podvod a že velké organizace pro výzkum rakoviny zanedbávají své povinnosti vůči lidem, kteří je podporují“.

Ani fakta o neúspěšnosti této léčby nejsou žádným tajemstvím; u některých druhů rakoviny je úspěšnost mizivých 15 procent a onkologové ji často počítají na dny, týdny nebo měsíce (a to se často považuje za zázrak). Ale ani v případě takzvaného úspěšného vyléčení nádoru není důvod k radosti. Podle Samuela Epsteina „chemoterapie a ozařování mohou zvýšit pravděpodobnost recidivy rakoviny až stokrát“. Nehledě na to, že přeživší pacienti obvykle onemocní cukrovkou a léčba následků těchto metod není otázkou dnů či měsíců.

zdravá rostlina konopí

Každou dávkou chemoterapie si otrávíte všechny orgány v těle. Rick má za sebou mnoho případů lidí, kteří se úspěšně vyléčili z rakoviny a lékaři jim to potvrdili. Ale po několika měsících onemocněli, šli do nemocnice, kde je samozřejmě nejprve vyšetřili, zda se rakovina nevrátila. Ale nestalo se tak. Zemřeli pouze na chemoterapii a ozařování. Proto všem, kteří prodělali mnoho chemoterapií a ozařování, říká, aby nepřestávali užívat extrakt po první 60 gramové dávce. Možná budou muset použít dvě nebo tři dávky, než se odstraní všechna poškození z předchozí „léčby“.

Naštěstí však i ve světě lékařů existují světlé výjimky, které před poznatky o konopném extraktu nezavírají oči. Ale i oni musí dodržovat předpisy…

Extrakt lze vyrobit levněji než aspirin. Proč tedy lidé stále zbytečně umírají? Nikdo nepochybuje o tom, že vás lékaři mohou dát do pořádku po autonehodě. Když však dojde na vážné onemocnění, jejich úspěšnost prudce klesá. Pokud vám dnes diagnostikují závažnou formu rakoviny, vaše šance na přežití pěti let je sotva tříprocentní.

Konopné květy vs. pilulky

Rickovo rozhořčení není překvapivé. Je pro něj těžké pochopit, jak se může smířit někdo, kdo se živí podáváním chemoterapie dětem a přitom ví, že je vlastně zabíjí. Nebezpečí léků, které užívá, mu také neuniklo. Vysvětluje to na příkladu, kdy před sebe položíte kbelík s konopným extraktem a druhý s aspirinem a do ruky si dáte lžičku. I když sníte všechen extrakt, který máte před sebou, přežijete. Možná budete mít dlouhý spánek , ale přežijete to a nijak vám to neuškodí. Ale kolik aspirinu takhle sníte? Jedna nebo dvě lžíce a je po vás.

Neméně zajímavé jsou výsledky takzvaného testu na legální dávku 50, který je standardním testem pro všechny drogy. Provádí se tak, že se vezme skupina myší a každý den se postupně zvyšují dávky, dokud polovina z nich nezemře. Při pokusech s konopným extraktem se vědcům nepodařilo zabít ani jednu myš, přestože zvýšili dávky na téměř neuvěřitelnou úroveň. Na světě neexistuje bezpečnější nebo účinnější lék. Neměli by lékaři pracovat spíše pro nás než pro velkou farmaceutickou lobby?

Jakmile uvidíte, jaké zázraky tato rostlina dokáže, nepochopíte, proč by někdo měl nebo chtěl užívat chemické léky.

Pilulky a palice trávy

Před padesáti lety jste šli k lékaři, ten vám dal nějaký lék, který jste brali měsíc, a to bylo vše. Dnes vám dají lék, který má nějaké vedlejší účinky, které je třeba řešit opět jiným lékem. A tak se postupně dostanete do spirály, a než se nadějete, jíte šest nebo osm různých pilulek denně.

Nezapomínejme však, že každý jsme jiný. Žádní dva lidé nejsou stejní. Lékař tedy nikdy nemůže předem vědět, co kombinace předepsaných léků vyvolá. Stejné je to s chemoterapií – pokud mají dva lidé úplně stejnou rakovinu a dostávají úplně stejnou chemoterapii, mohou na ni reagovat velmi odlišně. V podstatě jde jen o to, jak jsme vůči jedům tolerantní. Někdo dostane dvacet dávek a vlasy mu nevypadají, jiný může zemřít při první dávce. Copak to lékaři nevědí? Osobně bych ozařování nebo chemoterapii nepodával ani psovi. To, co dělají, je prostě a jednoduše vražda. A to musí přestat. A je na nás, abychom to dokázali.

V Kanadě umírá každých osm minut někdo na rakovinu. Ať jste kdokoli, smrt milované osoby vás vždy poznamená a vezme vám kousek z vás. Problém současných aktivit v oblasti konopí spočívá v tom, že se mylně zaměřují na získání kontroly nad konopím, jeho legalizaci a zdanění. Takže nám budou desítky let odpírat konopí a nechají nás umřít a teď ho chtějí zdanit? Od nás nedostanou ani korunu, tím si mohou být jisti, říká Rick.

Konopný květ vs. léky

Rick všem říká, aby mu nevěřili ani slovo a vyzkoušeli si to na vlastní kůži. Stačí jim třicet gramů kvalitního konopí, ze kterého vyrobí tři až čtyři gramy extraktu. Pak najdou někoho s rakovinou kůže, potřou ho a uvidí, co se stane. Pokud to, co vidí, není lék na rakovinu, tak co to je?

Řekli vám někdy rodiče, že by vám jed mohl prospět? Nebo ozařování? Nemyslím si, že by vám to někdo rozumný mohl říct. Smutnou pravdou však je, že lékaři sami často odmítají tyto zákroky podstoupit. Je to jen plánované vraždění a šílenství, které musí skončit.

Za Rickem chodí mnoho lidí s artritidou, cukrovkou nebo rakovinou v terminálním stádiu. Artritida obvykle zmizí do měsíce, inzulín si přestanou píchat do šesti týdnů, kdy jim začne znovu fungovat slinivka, a rakovina obvykle zmizí do devadesáti dnů. Skvělých výsledků bylo dosaženo například u Leugerovy choroby, Crohnovy choroby a roztroušené sklerózy. Velmi záleží na tom, kdy je léčba roztroušené sklerózy zahájena. Čím dříve, tím lépe. Čerstvě diagnostikovaní pacienti s roztroušenou sklerózou se mohou vyléčit relativně rychle, ale u pacientů, kteří jsou již poškozeni následky nemoci, to trvá déle. Ale je to možné.

Jak extrakt užívat ? Necháme Ricka, aby to vysvětlil

konopný extrakt rick simpson

Začněte s opravdu malou kapkou třikrát denně – ráno, někdy odpoledne a pak hodinu předtím, než chcete jít spát. Dáte si kapku na prst, přitisknete ji na spodní zuby, zapijete trochou studeného nápoje a v ústech se vám vytvoří kulička, kterou spolknete. Zbytek lze rozetřít po dásních. Po čtyřech dnech zvyšte dávku na kapku velikosti zrnka rýže. Po čtyřech dnech pak dvě zrnka rýže. Pak tři. Během pěti až šesti týdnů jsou lidé obvykle schopni užívat gram extraktu denně, přibližně třetinu gramu třikrát denně. Na této dávce pak mohou zůstat až do vyléčení. Pokud však máte například závažnou formu rakoviny, měli byste potřebnou dávku použít co nejrychleji. Jde doslova o zaplavení těla THC.

Fénixovy slzy

Zdravotníci by mohli extrakt snadno aplikovat přímo do nádorů. Na pokusných zvířatech to dělají už léta, ale pokusy na lidech musí být děsivé. Proč, to mi není jasné. Pokud jsou v nemocnici lidé, kteří stejně zemřou, o co jim vlastně jde?

Podle našich zkušeností může konopný extrakt nahradit téměř všechna léčiva a vyřešit téměř všechny zdravotní problémy.

Konopný extrakt RSO v gelových tabletách

Lidem, kteří zahajují léčbu, obvykle říkám, aby počítali s tím, že jim extrakt sníží krevní tlak. Pokud tedy užíváte nějaké pilulky na snížení krevního tlaku, mohl by klesnout příliš nízko. Na začátku léčby by si lidé měli kontrolovat krevní tlak a neužívat žádné další léky, které nutně nepotřebují.

Na začátku je hlavním vedlejším účinkem extraktu spánek. Lidé po jeho užití prostě hodně a dobře spí. Během tří až čtyř týdnů však denní únava obvykle zmizí a vše se vrátí do normálu.

Každému, kdo začíná s léčbou, doporučuji počkat s řízením, dokud si na výtažek trochu nezvykne a neosvojí si ho. Jakmile si na něj trochu zvyknete, nebude nijak zhoršovat vaše motorické schopnosti a nebudete mít s řízením žádné potíže. Na extraktu může jezdit každý, jen je třeba si na to zvyknout. Nedoporučuji to však, protože policie je často neústupná, a pokud narazíte na přemotivovaného policistu, může vám další jízdu zakázat.

sáček s konopím a šerif

Nezjistili jsme žádný negativní nebo rizikový aspekt užívání konopného extraktu. Když jsem před lety začínala, měla jsem strach, že s ním někoho zabiju. Byl jsi plný všech lží, které nám od mládí servírovali. Stejně jako se vyhněte konopí, pokud máte sklony ke schizofrenii. To je naprostý nesmysl, léčil jsem desítky schizofreniků a extrakt na ně má fantastický účinek. Navíc se podívejte na počty schizofreniků před čtyřiceti lety, před dvaceti lety a nyní. Příliš se neliší. Počet lidí aktivně užívajících konopí se však za tu dobu zvýšil možná tisíckrát. Myslím, že bychom museli mít více schizofreniků, kdyby to s marihuanou a schizofrenií byla pravda…

Nemám rád slovo marihuana. Je to termín s rasistickým podtextem, který se začal používat, aby zmátl veřejnost. Všichni znali konopí, nikdo neznal marihuanu.. Proto se jim podařilo prosadit zákazy a zákony. Lidé, kteří se účastnili oné slavné devadesátisekundové debaty o návrhu zákona o „zákazu marihuany“, tehdy ani nevěděli, o čem mluví a o čem rozhodují. „They want to ban a kind of marijuana. I don’t even know what that is, so they should just ban it.“ „Chtějí zakázat určitý druh marihuany. Ani nevím, co to je, takže by to měli prostě zakázat.“

Konopí je s námi skutečně po staletí nebo tisíciletí. Pěstoval ji i George Washington. V jednom dopise píše, že oddělil samce od samic příliš pozdě…

Nixonova válka proti konopí

Dr. Bob Melamede například tvrdí, že konopí nemůže léčit tuberkulózu. Tomu nevěřím. Způsob, jakým pomáhá při problémech s plícemi, mi prostě nesedí. Navíc jsem se dozvěděl o studii Konopí jako lék z 50. let minulého století, kdy léčili tuberkulózu pouze konopnými semínky. Je tedy třeba to prozkoumat a získat nějaké důkazy. Ale i kdyby to na tuberkulózu nefungovalo, tak co? Pak budeme vědět, že to nefunguje, ale stále budeme mít nespočet dalších využití. I kdyby to bylo jen kvůli cukrovce.

Rostlina konopí a Ježíš

V případě rakoviny plic doporučuji, aby lidé kromě extraktu kouřili konopí z vaporizéru. Stačí jeden nebo dva šluky několikrát denně. Tímto způsobem je rakovina napadána jak přímo v plicích při kouření, tak z krevního oběhu, což výrazně zvyšuje účinek léčby.

Samozřejmě existují i jiné způsoby léčby rakoviny. Otázkou však je, jaké další vedlejší účinky mají (obvykle třes a nevolnost) a zda se v nich používají chemické látky. Extrakt z konopí je podle našich zjištění nejméně zhoubnou metodou léčby rakoviny a rozhodně je největším „zabijákem rakoviny“ na planetě.

Jako udržovací dávku po vyléčení rakoviny obvykle doporučuji užívat šest až dvanáct gramů extraktu ročně. Jen dvě, tři nebo čtyři kapky týdně, možná před spaním.. Samozřejmě by asi bylo nejlepší užívat například gram měsíčně, ale většině lidí by pravděpodobně stačilo i půl gramu extraktu.

rso konopný extrakt jantarové barvy

Přesto bych všem čtyřicátníkům a padesátníkům doporučil jednu šedesátigramovou dávku. Jednoduše ho používat, jako by měli rakovinu v terminálním stádiu. „Resetuje“ jejich tělo, detoxikuje organismus a vrátí jim přirozenou hmotnost.

Dalším aktuálním tématem jsou vakcíny. Pokud zvažujete očkování proti chřipce, dobře to promyslete. Je to velmi nebezpečný hazard. Mnoho informací najdete na stránkách Rebeccy Carleyové. Pokud se obáváte chřipky, pořiďte si raději konopný extrakt. Účinnější lék na chřipku stejně nenajdete. O takzvaných vakcínách proti rakovině ani nemluvě.

Za posledních pět let jsem měl chřipku jen dvakrát. Když se to ke mně začne „plížit“, řeším to velmi jednoduše – jakmile pocítím první příznaky škrábání v krku nebo kašle, prostě si dám extrakt na lžičku, rozetřu si ho vzadu na jazyku a rozetřu. Pak kašel nepropukne. Chřipku možná trochu pocítíte v hlavě, ale vašemu tělu nijak neublíží. Neříkám, že je to lék na chřipku, ale může při ní velmi účinně pomoci.

Rostlina konopí indického

Vždy se snažte vyrobit extrakt z nejkvalitnějšího konopí, které se vám dostane do rukou. Pokud si koupíte konopí nižší kvality, neušetříte žádné peníze – pouze vyrobíte méně extraktu, který nebude tak dobrý. Já to dělám tak, že lidem účtuji pouze cenu práce. Pokud si přinesou vlastní konopí, nestojí to moc. Když jim ho musím koupit já, musí za něj zaplatit oni. Nemohu to financovat, to je pochopitelné.

Přesto by mě zajímalo, jak to vlády lidem vysvětlí, až bude konopí povoleno a dostupné všem. Po všech těch lžích to nebudou mít snadné. Ale to je jejich problém. Prostě cítím a vím, že dělám správnou věc. Pokud na to lidé nereagují, je to jejich věc. Je to přece jejich život. Není mým úkolem prosazovat tento lék za každou cenu a vnucovat ho všem. Jen se snažím přivést koně k vodě. Záleží na nich, jestli ji budou pít..“

Publikoval Kotelnik

15/03/2022

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů