25/11/2022

Jak dostat THC z těla ve 4 krocích

Chystáte se nechat testovat na zakázané látky, nebo jen chcete nechat své tělo odpočinout a osvěžit? Pokud potřebujete dostat z těla přebytečné kanabinoidy, tento článek vám poskytne několik užitečných rad.

Zbytkové látky (THC) z marihuany mohou v těle zůstat až měsíc a v některých případech i déle. Pro někoho může být zbavení se kanabinoidů snadné, pro jiné však může být náročné. U častých uživatelů se může po vysazení objevit podrážděnost, nespavost, neklid, bolesti hlavy, výkyvy nálad nebo nechutenství. Může se objevit jeden nebo více z těchto příznaků. Uživatel by měl vždy konzultovat přestávku s lékařem.

Zdravotníci stále nemají jasno, zda lze příznaky spojené s ukončením užívání konopí považovat za abstinenční příznaky. Konopí není považováno za návykové jako jiné látky, ačkoli někteří lidé pociťují výše uvedené příznaky, když přestanou s častým užíváním.

Na co si dát pozor při čištění od zbytků THC

Na co si dát pozor při detoxikaci THC

Určitě najdete spoustu informací o tom, jak se rychle zbavit zbytků konopí během jednoho nebo několika dnů. Obvykle se jedná o mýty. Mezi očistné metody, kterým se doporučujeme vyhnout, patří octová kůra, pití brusinkové šťávy nebo detoxikace pomocí niacinu.

Pokud chcete své tělo spolehlivě očistit a následně projít drogovým testem na nelegální látky, vězte, že detoxikace je zdlouhavý proces. Neexistuje žádná zkratka – žádná látka, džus, čaj ani chemická látka nedokáže zázračně zbavit vaše tělo metabolitů THC v krátkém čase! Na přítomnost THC lze testovat moč, krev, vlasy a sliny, ale většina testů se provádí ze slin nebo moči.. Lidé, kteří konopí užívají rekreačně, pravidelně cvičí, mají rychlejší metabolismus a méně tělesného tuku, se THC v těle zbavují rychleji.

Podpora čištění

Jediným spolehlivým způsobem detoxikace je použití přírodních metod, které mohou trvat až šest týdnů, než se vaše tělo zcela zbaví zbytků THC. Jedná se také o nejbezpečnější metody, jak z těla vyplavit THC. Většina z nich je příjemná a tělu prospěšná.

Pro zcela přírodní očistu postupujte podle těchto 4 kroků :

1. Zdržet se THC

Zdržet se THC

Je zcela zřejmé, že k očistě od THC je nutné přestat konzumovat konopí a výrobky z něj. Pokud se chcete THC zcela zbavit, není snížení množství účinným řešením.

Příležitostní uživatelé by si měli dát od užívání konopí přestávku alespoň na měsíc, zatímco častí uživatelé by měli přestat kouřit konopí alespoň na šest týdnů, aby se tělo mohlo zcela pročistit.

2. Cvičte

Cvičení a sportovní aktivity jsou pro očistu velmi důležité. THC se ukládá v tukových buňkách těla, a proto pokud máte více tělesného tuku, detoxikace trvá déle. Cvičení, jako je kardio a silový trénink, pomáhá spalovat tuky a zvyšuje metabolismus, čímž výrazně urychluje proces detoxikace.

3. Hydratace

Pití maximálního doporučeného množství vody vám pomůže pročistit organismus. Ale pozor na nadměrné pití! Nadměrná konzumace tekutin proces neurychlí a může dokonce poškodit vaše zdraví.. Dobrá hydratace je však pro zdraví nezbytná a pomáhá tělu odstranit většinu nahromaděných látek.

4. Dostaňte to z těla přes kůži.

Pocení a sauna jsou skvělým doplňkem očistné kúry, protože s potem odchází z těla mnoho látek. Je to přirozený způsob očisty, a pokud saunu milujete, určitě ji do svého očistného plánu zařaďte.

Pokud se chcete dozvědět více o zdraví a konopí, podívejte se na naše další články v sekci zdraví.

Na základě zdroje : softsecrets

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Publikoval Blood

25/11/2022

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů