07/03/2023

Konopná přestávka – 7 příznaků, že je čas dát si pauzu

Myslíte si, že přerušení užívání konopí je nesmysl? Máme několik znamení, která říkají něco jiného. Podívejte se a možná zjistíte, že tato pauza je opravdu dobrá.

Existuje mnoho důvodů, proč si dát od kouření marihuany pauzu, a možná uvažujete o tom, že si od ní dáte na chvíli pauzu, ale zdá se vám to divné, protože konopí bylo od prvního dne vaším nejlepším přítelem. Nejste v tom sami; je naprosto normální, že se uživatelé konopí na nějakou dobu svého oblíbeného produktu vzdají. Pokud přemýšlíte, jestli byste si měli dát lavičku, podívejte se na některé z těchto důvodů, proč byste se měli zdržet kouření.

Utrácíte příliš mnoho peněz za konopí

Jednorázové nákupy nejsou tak drahé, ale tyto jednorázové nákupy se promění ve dvanáctinásobek a vaše prázdná peněženka naznačuje, že něco není v pořádku. Je velmi snadné utratit stovky za pár gramů a pár pamlsků nebo koncentrátů a na konci měsíce zjistit, že jste si mohli koupit letenku na Bali nebo ještě lépe lahodné množství mozzarellových tyčinek.

zbytek jointu

Má přednost před vašimi povinnostmi, přestávka na konopí je zde zcela na místě.

Řekli jste si, že po práci je první den operace Zpátky do posilovny, ale místo toho jste šli domů, vykouřili jointy a na noc odpadli. Řekli jste si, že ten podnikatelský plán napíšete dnes večer, ale jeden zásah pro trochu inspirace se změnil v 87 zásahů prokrastinace a teď sledujete 80. díl BBT. Chystali jste se splatit tu kreditní kartu, ale dostanete ji až příští měsíc, protože jste dostali chuť a objednali jste si lahodné množství pizzy, kterou vám doručí přímo do úst.

Konopí sice není zcela zodpovědné za vaši lenost, ale taková přestávka od konopí se může hodit, abyste se zbavili pokušení a soustředili se na vytváření správných návyků a větší produktivitu.

Trávit veškerý volný čas v pokoji

Abyste si zachovali zdravý rozum, potřebujete společenský život. Vaši přátelé jsou důležití a setkávání s dalšími lidmi venku má smysl. Trávit veškerý čas s dabingovým vybavením je fajn, ale stejně tak je dobré být venku a trávit čas se svými blízkými. Pokud vaše motivace chodit ven a dělat věci s ostatními slábne, zkuste na chvíli schovat krabičku na dabing, abyste mohli vystoupit ze své komfortní zóny a obnovit některé sociální kontakty.

Příliš spoléháte na kreativitu

Buď jste kreativní, nebo ne. Pokud ano, není to proto, že kouříte, ale proto, že jste talentovaní a výjimeční. Myslím, že spojení mezi konopím a uměním je tak silné, že někteří tvůrci věří, že bez něj nemohou tvořit. Pokud jste se na něm stali tak závislí, že bez něj nedokážete tvořit, měli byste se na něj na chvíli uklidnit, abyste s čistou hlavou viděli, čeho jste skutečně schopni.

Buď jste příliš sjetí a potřebujete si dát pauzu od konopí.

Kdysi na vysoké škole jsem si nemohl ani čichnout k tupé cigaretě, aniž bych na dalších šest hodin omdlel. Představte si, že jste tím kamarádem: pokaždé, když se zhulíte, omdlíte na gauči a teď máte na dalších 360 minut omezený prostor k sezení. Pokud jste příliš zhulení a příliš vás to trvale zdržuje, možná budete potřebovat méně silný kmen nebo produkt, nebo si alespoň přiznejte, že vaše tělo není stavěné na válku a potřebujete na chvíli ubrat, abyste dali své jednotky do pořádku.

muž, který si dává pauzu na marihuanu

Nebo se vaše tolerance ke konopí příliš zvýšila a měli byste si dát na chvíli pauzu.

Někdy kouříte tolik, že už necítíte účinky tak silně jako dřív. Jediný způsob, jak zesílit, je dát si malou přestávku, abyste trochu obnovili svou toleranci. I pouhých 24 hodin pomůže, ale celý měsíc? Oooohweee, to bude velký rozdíl.

Cítíte se kvůli tomu provinile.

Tak dlouho jste si chtěli dát pauzu, nebo dokonce přestat kouřit, že se kvůli kouření cítíte nesmírně provinile, protože máte pocit, že utíkáte před výzvou. Každý, kdo měl někdy pocit, že musí přestat kouřit a změnit své priority, tento pocit zná.

Udělat si přestávku na konopí není nic špatného, i když se to může zdát jako nepředstavitelný výkon. Stále můžete pěstovat nebo zkoušet různé recepty na konopí, koupit si dobrá semena na příští sezónu nebo třeba psát blog o konopí.

Vždycky se najde způsob.

Publikoval Jan Veselý

07/03/2023

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů