Semena konopí Banshee 5

928  vč DPH

Toužíte po skvělé samonakvétací odrůdě konopí, která se ničeho nezalekne a poskytne vám skvělé opojení? Pak si vyberte semena konopí Banshee. V tomto pětibalení najdete vše, co by měl skvělý a stabilní kmen mít.

Popis

Semena konopí Banshee – balení 5ks

Má mírně sedativní účinek a dokáže účinně zklidnit tělo i mysl až na úroveň hluboké meditace, a proto je vhodný jako lék proti nespavosti nebo úzkosti. Pěstování Banshee auto je poměrně snadné. Vzhledem k menším rozměrům je venkovní pěstování nenápadné a vhodné do nižších vnitřních prostor nebo skleníků.

Přestože jsou samonakvétací rostliny obecně slabší, vlivem odrůdy ruderalis je Banshee se svým obsahem THC kolem 17 % nadprůměrně silná a doporučujeme ji konzumovat opatrně a s náležitým respektem. Banshee Auto je to pravé, pokud si chcete koupit semena samonakvétacího zabijáka, který zahání démony a běsy.

K balení 5ks dostanete dřevěný štítek do půdy, Rockwoolu nebo květináče pro každé semínko a kovovou bombičku nejen na semínka v podobě přívěsku na klíče. V balení 10ks dostanete navíc samolepku s logem odrůdy, lesklou sběratelskou minci One Nuka v uzavřeném obalu a místo doypacku dostanete krásnou sběratelskou krabičku s obrázkem Banshee. V největším balení 15ks najdete vše již zmíněné a pozlacenou hliníkovou drtičku s několika komorami.

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština