25/10/2022

Nukaseeds na Cannafestu 2022!

Je to tady, přátelé, Cannafest 2022 začíná příští týden a můžete se vsadit, že Nukaseeds bude u toho. Tak se přijďte podívat, bude to bomba.

Pomalu se blíží listopad a to je znamení blížícího se Cannafestu, který se bude konat v pražském PVA Expo v Letňanech. Vzhledem k tomu, že se jedná o akci světové úrovně, není překvapením, že se Nukaseeds této akce opět zúčastní.

Nukaseeds stánek

Cannafest se bude konat již podvanácté a každým rokem je lepší a lepší, pokud ovšem nenastane pandemická situace jako v roce 2021.

Cannafest je určen nejen pro fanoušky konopí, ale i pro obyčejné lidi, kteří se chtějí dozvědět něco nového a užít si spoustu zábavy, o kterou na tomto festivalu není nouze.

Můžete se tedy těšit na nejrůznější informace o technikách pěstování, hnojivech, semenech, kuřáckých potřebách, vaporizérech, olejích a spoustě konopných dobrot.

Stánek Nukaseeds s kolem štěstí

Ale především se můžete těšit na Nukaseeds. Tento veletrh jsme v roce 2021 navštívili poprvé a jako nováčci jsme si premiéru náležitě užili. Lidem se líbilo, co jsme vymysleli, a odcházeli od našeho stánku s úsměvem a spokojení.

A letos tomu nebude jinak. Náš prodejní tým je již nyní nažhavený na třídenní jízdu a bude dělat vše pro to, aby byli všichni spokojeni. Premiéru na Cannafestu bude mít také naše dokonalé kolo štěstí, které nenechá nikoho ve štychu a kde vyhrává opravdu každý.

Těšíme se, až se u nás objevíte a pořádně si s námi zajezdíte.

Uvidíme se v Praze, přátelé.

Publikoval Jan Veselý

25/10/2022

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů