28/05/2021

odruda konopí Megaton a proč si ho vybrat

Kmen konopí Megaton je prostě úžasný. Jaké jsou výhody Megatonu?

Jaké jsou hlavní výhody Megatonu?

Hlavními výhodami Megatuny jsou vysoká výtěžnost a kvalitní efekt. Přestože část odrůdy Haze dozrává velmi pozdě, Megaton je obvykle připraven ke sklizni v polovině října, což je pro většinu Evropy dostatečné. Pokud jí bude věnována péče a prostor, stane se z Megaton obrovská rostlina, která poskytne neuvěřitelnou úrodu.

Základní popis odrůdy konopí Megaton

Dívka s odrudou konopí MegatonJedná se oklasickou feminizovanou fotoperiodickou odrůdu. Odrůda konopí Megaton byla navržena tak, aby svému budoucímu majiteli poskytla to nejlepší. Z těchto semen získáte rostlinu, která bude plná života a dá vám tolik výnosů, že si vyrobíte spoustu olejů, tinktur a ještě vám zbude na večerní kouření. Tento model je také vhodný pro výrobu Fénixových slz.

Jedinečný obsah

Druh konopí Megaton v balení 15 ksKromě vlastností této konopné bestie je třeba vzít v úvahu ještě jeden důležitý faktor, a to obsah balení.

Megaton se stejně jako všechny naše odrůdy konopí dodává ve čtyřech variantách balení. První z nich je třídílné balení. Najdete zde konopná semínka v malé klíčence ve tvaru bomby s malou nálepkou s logem odrudy a odznakem. Druhá, pětka, je jakousi lehčí verzí toho, co následuje, ale stále dostanete nálepku, bombičku a pěknou visačku s názvem odrudy. A v první desítce získáte superluxusní krabici s logem této krásky. Kromě všech zmíněných věcí tam najdete sběratelskou minci, která je poďobaná sama o sobě, a ne nějaké levné harampádí z blešího trhu. Pak přichází vrchol, a tím je balení patnácti semen konopí. Uvnitř je vše, o čem jsme se dosud zmínili. Absolutním bonusem je pak zlatá drtička s logem Nukaseeds. Opět se jedná o skvělé zpracování a hlavně získáte praktický předmět, který budete v budoucnu používat opravdu často.

Když to všechno spojíte do jednoho balíčku, získáte skutečný klenot. Megaton je prostě dokonalá odrůda, která nikdy nikoho nezklame.

Chcete tedy okusit sílu Megatonu?Pak jděte do toho.

Publikoval Jan Veselý

28/05/2021

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů