31/05/2021

Proč si vybrat samonakvétací odrůdu konopí?

Proč byste si měli vybrat samonakvétací odrůdu konopí? Máme pro vás několik informací, které vám pomohou rozhodnout se, jaká semena konopí zvolit.

1. Samonakvétací rostliny jsou diskrétnídiskrétní samonakvétací rostliny konopí

Samonakvétací odrůdy konopí jsou velmi nenápadné a kromě výrazné vůně nemusí na první pohled přitahovat příliš pozornosti. Vzhledem k nízkému vzrůstu a celkově menší velikosti jsou tyto odrůdy vhodné pro partyzánské pěstování nebo exponované zahrady, kde nebudí zbytečnou pozornost.

2. Rostlina je odolná vůči chladu, stresu a plísním.

rostlina konopí ruderalis

Díky genům ruderalis v jejich rodokmenu jsou samonakvétací rostliny konopí obvykle velmi odolné vůči nízkým teplotám. Další velkou výhodou je jejich odolnost vůči plísním a škůdcům. Tyto vlastnosti jsou dány především chladným a nepříznivým klimatem v Rusku, Číně a Kanadě, odkud tento druh pochází.

3. Vhodný do interiéru i exteriéru

Auto konopí rostlina venkovní

Přestože ve většině zemí EU není pěstování konopí povoleno, v jiných zemích tomu tak být nemusí. V tomto případě se můžete obrátit na otázku, která zní přibližně takto: Které konopí je vhodné pro pěstování venku a které pro pěstování uvnitř.
V tomto případě jsou pro vás samonakvétací semena konopí dobrou volbou, protože jsou vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Oba způsoby pěstování jsou snadné a s těmito odrůdami můžete jen těžko udělat chybu.

Přestože má většina samonakvétacích rostlin zhruba stejné vlastnosti, existují i ​​odrůdy, které lze bez jakýchkoliv zábran označit za nejlepší samonakvétací konopí na trhu.

Pokud vás tyto supernabité rostliny lákají, doporučujeme vám vyzkoušet samonakvétací odrůdy konopí Banshee aTokamak. Jsou velmi kvalitní a nezklamou vás.

Publikoval Jan Veselý

31/05/2021

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů