28/05/2021

Semena konopí Megaton – zbrusu nová feminizovaná odrůda

Semena konopí Megaton jsou skvělou feminizovanou odrůdou, která potěší každého nadšence do pěstování.

Megaton, supernabitý strain konopí od společnosti Nuka Seeds

megaton-seeds-hemp-nuka-seeds-transparent-sticks

Máte rádi odrůdy konopí sativa, ale nevíte, co vyzkoušet? Máme pro vás dobrou zprávu. Náše odrůda konopí Megaton je to, co jste hledali.

Čím je Megaton tak výjimečný?

Krabička semen konopí Megaton od nukaseeds

Semena konopí Megaton jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá brutální výnos s dokonalým účinkem. Feminizovaná odrůda konopí Megaton je potomkem slavných odrůd Haze a White Widow. Tento obr má extrémní výnos a sílu. Při správném pěstování se můžete těšit na venkovní pěstování s obsahem THC až 21 %, výškou kolem 3 metrů a šířkou tak obrovskou, že rostlinu nebudete moci obejmout. Pokud vás toto monstrum zaujme a dáte mu dostatek světla, sklidíte megatunu extra kvalitního konopí.

Megaton je dominantní odrůda konopí sativa, ale dozrává v polovině října, nebo 56-65 dní indoor. Chuť je příjemně sladká s tóny citrusů a borovice. Kouření této rostliny přináší čistě psychedelický zážitek. Stav může být tak narkotické, že vám rychle přinese silnou úlevu od bolesti, stresu a svalových křečí. Feminizovaná semena Megaton jsou naprosto ideální volbou pro komerční pěstitele, kteří mají prostor, který toto prémiové konopí preferuje, a to jak venku, tak v interiéru. Díky těmto bezvadným vlastnostem je také vhodným kandidátem pro extrakci fénixových slz

Přijďte si pro něj!

Tahle prémiová odruda konopí skvěle roste, má obrovský výnos a dokáže vás pořádně uzemnit svou silou. Čeká jen na vás, tak si pro něj přijďte.

Publikoval Jan Veselý

28/05/2021

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů