30/04/2023

Společnost Nukaseeds se zúčastnila veletrhu konopí Konopex 2023 v Trojhalí Karolína v Ostravě.

Společnost Nukaseeds se zúčastnila konopného veletrhu Konopex v Ostravě. Byla to opravdu pěkná akce a těšíme se na další v roce 2024.

O uplynulém víkendu se v Ostravě, v Trojhalí Karolína, konal šestý ročník konopného festivalu Konopex.

Společnost Nukaseeds měla možnost zúčastnit se tohoto veletrhu konopí již podruhé. A stejně jako loni, i letos byl vynikající.

Co jste mohli vidět na letošním Konopexu?

Kromě prodejců konopných semínek, kterých letos nebylo mnoho, jste si mohli tento veletrh prohlédnout a objevit mnoho zajímavých konopných produktů. Spousta prodejců prodává CBD, HHC, květiny a kuřácké potřeby. Mohli jste se také podívat na několik technologických pomůcek pro pěstování konopí a také na firmy, které staví domy přímo z konopných vláken.

Ale tento festival nebyl jen o nákupu různých sběratelských předmětů nebo suvenýrů. Mohli jste si také poslechnout přednášky na různá témata, jako je pěstování marihuany, ekonomická situace v oblasti konopí, druhy extrakce konopí a podobně.

Celý tento veletrh doprovázely venkovní aktivity s hudbou, jídlem a posezením.

Společnost Nukaseeds se letos ucházela také o cenu za nejlepší stánek a těšili jsme se na nějaké ceny, ale bohužel byla udělena pouze jedna cena, kterou získal jeden z hlavních sponzorů.

Budeme se těšit na příští ročník a doufáme, že nás parta z Ostravy opět pozve. Mezitím se můžete kdykoli podívat na naši nabídku konopných semen.

Publikoval Jan Veselý

30/04/2023

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů