03/01/2023

Jak vyrobit fénixovy slzy?

Konopný extrakt zvaný fénixovy slzy, návod na výrobu od samotného Ricka Simpsona. Phoenix Tears je konopný extrakt s významnými terapeutickými účinky.

Nejlepších výsledků dosáhnete extrakcí indického odrůda s vyváženým poměrem THC a CBD. Pečlivě si recept prostudujte, není složitý, ale je třeba opatrnosti. Tento článek má pouze informativní charakter, Green Earth tento extrakt nemá a rozhodně ho nenabízí. Green Earth nabízí CBD kapky a CBG kapky konopné potraviny a kosmetiku z registrovaných odrůd konopí.

zranění fénixovými slzami

Pro ty, kteří chtějí začít užívat extrakt z fénixových slz

Konopný extrakt z fénixových slz snižuje krevní tlak. Pokud užíváte nějaké léky na vysoký krevní tlak, možná je brzy nebudete potřebovat. Totéž platí pro diabetiky. Byl jsem svědkem toho, že konopný extrakt upravil hladinu cukru v krvi tak, že nebylo nutné podávat inzulín.

Nejsem lékař a nemám právo říkat lidem, co mají dělat. Osobně bych ani nepomyslel na to, že bych podstoupil některou z forem léčby rakoviny, které nabízí náš zdravotnický systém. Nedoporučuji užívat extrakt spolu s chemoterapií. Jaký smysl má vyrábět si vlastní léky a pak si nechat od zdravotnického systému podávat obrovské dávky jedu.

Na základě svých zkušeností s konopnou medicínou jsem zjistil, že jakmile někdo začne užívat konopný extrakt, obvykle přestane potřebovat většinu farmaceutických léků. Konopný extrakt fénixovy slzy se zdá být dobře snášen s většinou přírodních léčiv. Několikrát jsem však slyšela od těch, kteří se ji pokoušeli kombinovat s léky, že je po ní bolel žaludek apod. Všechny tyto problémy však ustaly, jakmile přestali užívat léky na předpis.

Rád bych přivítal všechny, kteří se budou snažit pomoci těm, které mají rádi, ve světě skutečné medicíny pomocí těchto informací. Ještě jednou bych vás chtěl upozornit, abyste byli při odpařování rozpouštědla opatrní. Výpary jsou vysoce hořlavé. Nemějte kolem sebe nic horkého, jiskry, cigarety apod. Výpary by se mohly vznítit.

Kolik extraktu si připravit a vzít?

Z půl kilogramu suchých tyčinek (květů) se obvykle získá asi 60 gramů (55 – 60 ml) kvalitního extraktu (fénixových slz). Toto množství extraktu vyléčí i ty nejtěžší případy rakoviny. Průměrný člověk obvykle spotřebuje tuto dávku přibližně za tři měsíce. Extrakt je velmi silný, proto je nutné začít s malými dávkami. Je dobré začít s malou kapkou FS o velikosti zrnka rýže a užívat ji dvakrát až čtyřikrát denně. Po čtyřech až pěti dnech pomalu zvyšujte denní dávku.

Tělo si na fénixovy slzy postupně vybuduje toleranci a lze je užívat stále častěji. V případech, kdy lidé trpí velkými bolestmi, doporučuji dávku rychle zvyšovat, dokud se bolest nesníží na přijatelnou a snesitelnou mez. Kvalitní konopný extrakt zastaví bolest i v případech, kdy morfium nepomáhá. Konopným extraktem lze léčit i povrchová poranění – bolest obvykle zmizí během několika minut.

Nebudu zdrogovaný?

Při použití výše uvedeného postupu se většině lidí podaří projít celou léčbou, aniž by se cítili „sjetí“. U konopí však malá zhulenost není nic hrozného, účinky rychle odezní, i když si někdo vezme příliš mnoho extraktu. Přesto se nic vážného nestane. Na lék z konopí ještě nikdo nezemřel.

A co Fénixovy slzy a závislost?

Konopný extrakt nezpůsobuje, že by tělo chtělo užívat více konopí. Je nenávyková, neškodná a účinná prakticky při všech zdravotních problémech.

Jaký je rozdíl mezi konopným olejem a konopným extraktem, je to totéž?

Ne! Jedná se o konopný extrakt, který se vyrábí z květů a malých listů rostliny konopí. Jedná se o výtažek z rostliny konopí. V obchodech se zdravou výživou lze zakoupit pouze konopný olej. Často se zaměňuje s extraktem. Přestože je také velmi prospěšná, neobsahuje tolik THC, aby měla vliv na rakovinu a další závažná onemocnění.

Rick Simpson

Jak mám používat extrakt z fénixových slz?

Vysoce kvalitní extrakt lze kouřit v odpařovači, užívat vnitřně nebo lokálně. Pro použití na kůži přidávejte extrakt do krémů a mastí.

Recept na výrobu fénixových slz

Zdroje

Potřebujete půl kila nebo více kvalitního konopí. Množství extraktu se u jednotlivých odrůd liší. Ze všech lze však vyrobit extrakt z fénixových slz s úžasnými léčivými účinky.

Proces výroby fénixových slz:

 • Zcela suchou surovinu vložte do plastové nádoby.
 • Nalijte na něj rozpouštědlo podle vlastního výběru. Lze použít různá rozpouštědla. Rád používám čistý lékařský benzín, ale ten stojí 500 dolarů za dvoulitrový sud. Lze použít i 99% isopropylalkohol (nebo 96% alkohol). Alkohol absorbuje více rostlinného chlorofylu než lékařský benzín. Extrakty připravené s alkoholem jsou tmavší, ale síla extraktu není ovlivněna. Extrakty připravené pomocí éteru, lékařského benzínu, butanu a mnoha dalších ředidel jsou jantarové a čiré barvy. Čiré výtažky vypadají samozřejmě lépe, ale tmavé výtažky mohou být stejně účinné. Při správných výrobních postupech zůstává v extraktu jen malý nebo žádný zbytek (cizí látka). Již osm let používám výtažky připravené pomocí různých rozpouštědel a nezaznamenal jsem žádné škodlivé účinky. K extrakci THC z půl kilogramu sušeného konopí (suroviny) budete potřebovat přibližně pět litrů rozpouštědla. K výrobě extraktu z jedné unce (31 gramů) budete potřebovat maximálně půl litru rozpouštědla.
 • Začněte rostlinný materiál mělnit a míchat čistou (chemicky neošetřenou) dřevěnou tyčí nebo něčím podobným. Uvidíte, že i materiál s rozpouštědly lze snadno rozdrtit.
 • Doplňujte rozpouštědlo, dokud v něm není výchozí materiál zcela ponořen. Pokračujte v míchání a drcení rostlinného materiálu dřevěnou tyčinkou. THC se uvolňuje do rozpouštědla.
 • Pokračujte další tři minuty.
 • Rozpouštědlo přelijte do jiné nádoby. V tomto okamžiku se vám podařilo z rostlinného materiálu získat přibližně 80 % THC.
 • Druhé kolo – zopakujte postup, zalijte rostlinný materiál rozpouštědlem, nechte ho přibližně tři minuty působit a získáte z něj zbývajících 20 % THC.
 • Směs rozpouštědla a extraktu nalijte do nádoby, do které jste nalili první dávku.
 • Dvakrát použitý rostlinný materiál můžete vyhodit nebo zlikvidovat.
 • Směs rozpouštědla a extraktu přelijte do jiné čisté nádoby přes kávový filtr.
 • Odpařte rozpouštědlo. Podle mých zkušeností lze velmi dobře použít elektrický vařič rýže. Na svém rýžovaru mohu nastavit dvě teploty, nízkou a vysokou, a pojme 2,5 litru směsi extraktu a rozpouštědla.
 • Směs extraktu a rozpouštědla nalijte do hrnce asi do tří čtvrtin. Odpařování se musí provádět v dobře větraném prostoru. Nasměrujte na hrnec ventilátor, aby mohly unikat páry. Výpary jsou vysoce hořlavé. V blízkosti nesmí být žádné hořlavé předměty. Dávejte pozor na jiskry a cigarety atd. Výpary by se mohly vznítit.
 • Zapněte rýžovar a nastavte jej na vysokou teplotu.
 • Nechte rozpouštědlo odpařit a postupně do hrnce přidejte zbytek směsi extraktu a rozpouštědla.
 • Ke konci odpařování přidejte do směsi extraktu a rozpouštědla několik kapek vody. Množství závisí na tom, z jakého množství surovin jste extrakt vyrobili. Osobně, když dělám extrakt z kila kvalitních tyčinek, přidávám asi deset kapek vody.
 • Jakmile v hrnci zůstane jen asi dva a půl centimetru směsi extraktu a rozpouštědla, nasaďte si kuchyňské chňapky, vezměte hrnec do ruky a začněte obsah jemně otáčet.
 • Pokračujte v otáčení hrnce a promíchávání obsahu, dokud se rozpouštědlo neodpaří. Několik kapek vody pomáhá uvolnit zbytky rozpouštědla a do jisté míry chrání extrakt před přehřátím. Jakmile se rozpouštědlo odpaří, hrnec se automaticky přepne na nízkou teplotu. Tím se eliminuje riziko přehřátí extraktu. Teplota extraktu by nikdy neměla překročit 140 stupňů Celsia.
 • Nasaďte si kuchyňské rukavice a vyjměte vnitřní nádobu s výtažkem z rýžovaru.
 • Extrakt opatrně nalijte do nerezové nádoby.
 • Vložte sklenici do dehydrátoru nebo ji postavte na zdroj nízkého tepla, například na ohřívač kávy. Konečné odpaření může trvat několik hodin, ale veškerá voda a zbytkové těkavé látky se odpaří. Jakmile se na povrchu extraktu nic neděje, je hotový a připravený k použití.
 • Nalijte horký extrakt z fénixových slz do lahvičky nebo jej natáhněte do plastové stříkačky jako ve filmu. Injekční stříkačka umožňuje velmi snadné dávkování extraktu.

Výtažek z fénixových slz má po vychladnutí konzistenci hustého mazadla. Některé odrůdy produkují velmi hustý extrakt, který se obtížně dostává ze stříkačky. V takových případech vložte stříkačku před použitím extraktu na několik minut do teplé vody.

Kde mohu získat informace o výrobě extraktu?

Všem, kteří s tvorbou výpisu začínají, doporučuji zhlédnout film Uteč od léku (který si můžete pustit na začátku této příručky). Proces výroby extraktu, který je ve filmu zobrazen, je poměrně drsný – vyrobený extrakt z fénixových slz přesto dokáže vyléčit rakovinu. Tento lék by bylo mnohem lepší vyrábět v kontrolovaném prostředí pomocí destilačního zařízení atd., aby bylo možné zachytit rozpouštědlo a vyčistit extrakt.

Většina lidí však destilaci nerozumí a nemá přístup k potřebnému vybavení. Proto jsme záměrně popsali nejjednodušší metodu, aby si v případě potřeby mohl fénixovy slzy vyrobit téměř každý. Stejně jako ve filmu připomínáme, že tento proces může být nebezpečný, pokud není dodržen postup, a neneseme žádnou odpovědnost za zneužití těchto informací.

Při výrobě doporučujeme maximální opatrnost. Přední český vědec Prof. Lumír O. Hanuš ve svém článku o výrobě napsal:

Jak dávkovat fénixovy slzy?

Fénixovy slzy a květy konopí

Běžný občan obvykle spotřebuje celou terapeutickou dávku šedesáti gramů extraktu během devadesáti dnů. Na začátku léčby doporučuji užívat dávku velikosti suchého zrnka rýže, tj. asi čtvrt kapky, třikrát denně. Po čtyřech dnech užívání začněte každé čtyři dny zvyšovat dávku, dokud během čtyřiadvaceti hodin nespotřebujete přibližně jeden gram extraktu, tj. třikrát denně asi 1/3 gramu.

Gram (tj. o něco méně než mililitr) extraktu denně je obvykle množství, které jsou pacienti schopni aplikovat během pěti týdnů užívání. Poté mohou na této dávce zůstat, dokud rakovina nezmizí.

Postupným zvyšováním dávky si tělo může pomalu vybudovat toleranci. Od mnoha lidí jsem slyšel, že se při léčbě extraktem nikdy „nezfetovali“. Každý z nás má jinou toleranci vůči drogám. Nezapomeňte však, že hmotnost a výška nehrají při toleranci konopného extraktu velkou roli.

Na začátku léčby konopným extraktem mějte na paměti, že se vám sníží krevní tlak. Pokud užíváte nějaké pilulky na krevní tlak, pravděpodobně je nebudete potřebovat.

Mám rád, když lidé při získávání výpisu zůstávají ve své komfortní zóně. Pravdou však je, že čím rychleji extrakt spotřebujete, tím větší máte šanci na přežití. Po léčbě lidé obvykle užívají extrakt v mnohem omezenější míře.

Jako udržovací dávku je vhodné užívat šest až deset gramů fénixových slz v průběhu jednoho roku. Nemám rád, když se lidé předávkují extraktem, ale ani v tomto případě není předávkování extraktem na škodu. Hlavními vedlejšími účinky tohoto léku jsou spánek a odpočinek, které jsou však také důležitou součástí procesu hojení. Extrakt vám obvykle asi hodinu po jeho užití naznačí, že byste si měli lehnout a odpočinout si. Nebojujte s pocitem ospalosti, natáhněte se a nechte se unášet. Denní únava, která se někdy při této léčbě objevuje, obvykle do měsíce zmizí. Pacienti však v noci stále spí velmi dobře.

S vyššími dávkami fénixových slz bych doporučil začít pouze v případě, že pacienti chtějí vysadit návykové a nebezpečné léky proti bolesti. Lidé, kteří užívají takové léky, obvykle po zahájení léčby konopným extraktem sníží dávku léků proti bolesti na polovinu. Smyslem je užít dostatečné množství extraktu, který uleví od bolesti a pomůže pacientovi s abstinenčními příznaky spojenými s vysazením těchto nebezpečných léků.

Říkám lidem, že prostě zažijí buď jedno, nebo druhé: buď jim fénixovy slzy vyléčí rakovinu, nebo, pokud už je na léčbu pozdě, jim usnadní cestu na věčnost a umožní jim alespoň důstojně zemřít.

Úspěšnost léčby rakoviny pomocí konopného extraktu je velmi vysoká.

Ale mnozí z těch, kteří ke mně přicházejí, jsou již příliš poškozeni zdravotnickým systémem a všemi chemoterapiemi, ozařováním atd. Tyto zákroky způsobují dlouhodobé následky a lidé, kteří je podstoupili, jsou léčeni nejhůře ze všech.

Neměli bychom také zapomínat, že extrakt omlazuje životně důležité orgány.

jako je slinivka břišní. Mnoho diabetiků již zjistilo, že zhruba po šesti týdnech užívání extraktu začala jejich slinivka opět fungovat, takže si již nemusí píchat inzulin.

Správně vyrobený konopný extrakt z fénixových slz je bezpochyby nejléčivějším lékem na světě. Jakmile si vyzkoušíte, co tento lék dokáže, pochopíte, proč konopí nazývám lékem, jak tomu bylo v historii, všelékem.

Pokud hledáte dokonalý odrůda konopí pro výrobu fénixových slz, podívejte se na nabídku semen Nuka.

Publikoval Sakul

03/01/2023

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů