16/11/2022

Nukaseeds na Cannafestu 2022

Naše zážitky z pražského konopného festivalu.

Nukaseeds v Praze na festivalu konopí

Tým Nukaseeds opět navštívil jeden z největších konopných festivalů na světě, Cannafest 2022 v Praze. Atmosféra byla skvělá a lidé byli úžasní. Rozhodně toho bylo hodně k vidění a nadšení vystavovatelů i návštěvníků Cannafestu bylo skvělé.

Cannafest v Praze se semínky Nuka
Lidé čekající na točení a výhru semen marihuany od společnosti Nukaseeds

V druhé hale jsme měli opět náš barevný svítící stánek, kde jsme měli kolo štěstí, kde každý návštěvník vyhrál konopná semínka v minimálně dvojnásobné hodnotě až po hlavní ceny v hodnotě několika tisíc korun. Protože si každý, kdo roztočil kolo štěstí, mohl vybrat i odrůdu semínek marihuany podle svého výběru, stála u stánku neustálá fronta lidí, kteří netrpělivě čekali, až budou moci roztočit kolo a vyhrát tučnou výhru.

Nadšení z výhry konopných semínek zabalených do krásných doypacků nebo krabiček vyjádřilo mnoho lidí velmi hlasitě. Zejména ti, kteří vyhráli hlavní cenu 15 semínek marihuany, která jsou uložena v kovové bombičce, jež je spolu s kovovou pozlacenou tříkomorovou drtičkou, pamětní mincí a bambusovými štítky do květináče obsahem krásné krabičky s obrázkem odrůdy.

Mnoho lidí zablokovalo průchod, když čekali na otočení kola štěstí u Nuka Seeds.

Nejdivočejším dnem byla sobota, kdy se nikdo z našeho týmu vůbec nezastavil. Davy lidí čekajících u našeho stánku na výhru konopných semínek byly tak velké, že jsme neustále blokovali průchod mezi ostatními stánky, kde jsme museli mnohokrát korigovat „provoz“:)

Nadšení návštěvníků z výhry balíčků semen marihuany nás naplňovalo nadšením, a ještě větším, když nám říkali, že si naše odrůdy koupili nebo dokonce vyhráli už dříve na Konopexu v Ostravě a chválili si je.

Pokud jste byli na stánku Nukaseeds, dejte nám vědět, jak se vám líbí naše balíčky semen konopí, nebo nám pošlete fotografie, jak jste z našich semen marihuany vypěstovali krásné rostliny konopí.

A pokud vás to zajímá, v sobotu večer se konala afterparty.

Celkově hodnotíme Cannafest 2022 jako velmi dobrý a těšíme se, že se s mnohými z vás opět setkáme na dalších konopných festivalech a na Cannafestu v příštím roce 2023.

Přejeme vám příjemné chvíle tým Nuka Seeds

Děkujeme všem za účast, týme Nukaseeds.

Publikoval Peca Sarm

16/11/2022

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů