28/06/2022

Odrůda konopí Polaris – chcete ochutnat nejnovější fotoperiodickou odrůdu indika?

Naše nejnovější odrůda indika s příměsí fialové. Nechte se okouzlit touto velkou rozmanitostí. Čeká na vás odrůda konopí Polaris.

Určitě jste se těšili na novinky od Nukaseeds a tady jsou. Nejprve bychom vám rádi představili naši zbrusu novou odrůdu konopí krásnou Polaris. Jedná se o naši první čistokrevnou fotoperiodickou indiku.

Charakteristika Polaris

logo odrůdy konopí Polaris

Semena konopí Polaris vás okouzlí svými fialovými tóny, nádherně sladkým aroma a chutí. Má naprosto skvělé výnosy venku i v interiéru. Polaris dokáže vyprodukovat 600 gramů na rostlinu venku nebo ve skleníku a až 1 gram na watt při sklizni v interiéru, přestože není náročný na živiny. Polaris lze sklízet venku na přelomu září a října a v interiéru za 2 měsíce po přepnutí, ale pro zvýšení fialové barvy můžete přidat ještě 3-7 dní navíc. Tato odrůda indiky je velmi odolná vůči stresu a snadno se stříhá, takže semena konopí Polaris jsou ideálními kandidáty na matečné rostliny. Účinek této hvězdné indiky je silně uvolňující, ale bez přílišného uzemnění. Vyvolává velkou chuť k jídlu, takže je užitečná při poruchách příjmu potravy. Nádherná sladká ovocná vůně, připomínající lesní plody, vás připraví na skvělý chuťový zážitek, který je doprovázen tóny hašiše. Polaris vám ukáže správnou cestu k indice s hvězdnou chutí a krásou.

Hlavní výhody odrůdy konopí Polaris

  • rychlá a stabilní indika, která se snadno pěstuje
  • podmanivá ovocná chuť a vůně
  • překvapivě vysoké výnosy
  • krásné fialové šišky
  • vhodné pro výrobu koncentrátů z pryskyřice, Resin a Life Resin koncentrátů.
  • účinně stimuluje chuť k jídlu, a proto je vhodná pro léčbu nechutenství.

Jak se vám líbí odrůda konopí Polaris?

Tento příspěvek je k dispozici také v: English Deutsch Français Polski Español Čeština

Publikoval Jan Veselý

28/06/2022

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů