31/05/2021

Semena konopí Banshee od Nuka Seeds

Semena konopí Banshee jsou dokonalou samonakvétací odrůdou, která potěší každého pěstitele. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na to.

Banshee auto – Naše zbrusu nová samonakvétací odrůda konopí

odrůda konopí banshee

Vítejte u Banshee, naší vynikající samonakvétací odrůdy konopí. Nemusíte se bát vzhledu, Banshee tu není proto, aby vás vyděsila, ale aby vás zbavila všech neduhů, které vás mohou trápit.

Podívejme se na tuto krotitelku duchů.

Vynikající odrůda samonakvétacího konopí Banshee od společnosti Nuka Seeds je převážně indica se skvělou chutí a vyváženým kouřovým efektem. Kombinací Bubblegum a American Star OG Kush vznikla démonicky chutná Banshee. Díky štiplavému aroma a neodolatelnému vzhledu budete v pokušení ochutnat nezralé šišky. Pokud se však přes to dokážete přenést, po zapálení prvního jointu ucítíte exotické dřevo typické pro Kush s nádechem opojné žvýkačky. Mezi další přednosti patří rychlá doba kvetení 7-8 týdnů, vzorová kompaktnost a největší stabilita ze všech odrůd. Působí mírně sedativně a dokáže účinně zklidnit tělo i mysl až na úroveň hluboké meditace, takže je vhodná jako lék proti nespavosti nebo úzkosti.

Pěstování Banshee auto je poměrně nenáročná. Vzhledem k jejímu menšímu vzrůstu je venkovní pěstování
diskrétní a vhodné pro nižší vnitřní prostory nebo skleníky. Přestože se jedná o samonakvétací rostliny
jsou obecně slabší kvůli vlivu kmene ruderalis, Banshee se svými přibližně 17 % THC je nadprůměrně silná a měla by se konzumovat s opatrností a náležitým respektem.

Pokud vás tedy odrůda konopí Banshee zaujala, podívejte se na ni.

Publikoval Jan Veselý

31/05/2021

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů