22/02/2023

Začít pěstovat konopí ? Proč byste měli začít právě dnes?

Existuje mnoho důvodů, proč si pěstovat vlastní konopí, a právě teď je ten nejlepší čas to zkusit!

Pokud se angažujete v konopné komunitě nebo často kouříte konopí, pravděpodobně jste už někdy uvažovali o pěstování vlastní marihuany. Pokud jste někdy přemýšleli o pěstování marihuany a měli jste výhrady k tomu, jak obtížné to může být, čtěte dále! Existuje mnoho důvodů, proč si vypěstovat vlastní konopí, nyní je nejlepší čas to zkusit!

Investujte do vlastních rostlin a ušetřete jmění

Začněte pěstovat konopí - investujte do vlastních rostlin a ušetřete jmění

I když si možná kladete otázku „Měl bych pěstovat konopí?“ a možná se obáváte nákladů na pěstování konopí, počáteční investice do vybavení se zaručeně vyplatí. I když vybavení potřebné k zahájení vlastního pěstování je skutečně investicí, ve většině případů se jedná o jednorázový nákup, který využijete mnohokrát. Průměrný výnos z jedné rostliny začíná přibližně na jedné unci konopí, takže pokud jste schopni prodávat konopí legálně, měli byste být schopni vydělat tyto peníze během jediného pěstebního cyklu. Pěstování vlastního konopí pro vlastní potřebu je také mnohem levnější než pravidelné návštěvy místní lékárny; pokud investujete do jedné rostliny, ušetříte časem stovky dolarů, zejména pokud potřebujete mít vždy k dispozici rostlinu pro léčebné účely.

Neomezený výběr odrůd konopí

Začněte pěstovat konopí - semínka konopí polaris Nuka 15 semínek krabička balení

Pěstování vlastního konopí ze semen vám dává nekonečné možnosti vyzkoušet nové odrůdy nebo vypěstovat velké množství vašich oblíbených odrůd.

Abychom vám pomohli s výběrem, máme mnoho druhů a na našem blogu často publikujeme články s mnoha informacemi o pěstování marihuany.

Plná kontrola nad procesem a produktem

Při pěstování vlastních rostlin konopí máte nad procesem pěstování plnou kontrolu. Můžete se rozhodnout, jak chcete rostliny pěstovat. Ať už chcete začít pěstovat konopí uvnitř nebo venku, ať už chcete pěstovat ekologicky, hydroponicky, v půdě nebo v nádobách se zeminou, každý jednotlivý krok pěstebního procesu je na vás. Navíc máte nad procesem pěstování plnou kontrolu, takže přesně víte, co se do vašich rostlin dostává a jak se s nimi zachází. Můžete se rozhodnout, jaké typy hnojiv použijete, jaké typy půdy a jaké chemické látky se do procesu zapojí.

Jinými slovy, vše je ve vašich rukou, od zdroje semen marihuany, která pěstujete, až po kvalitu výsledných odrůd, která je, buďme upřímní, vždy lepší, když se pěstuje doma. Když si vypěstujete vlastní konopí, stanete se nezávislými na všech nespolehlivých zdrojích konopí, na které jste se museli spoléhat dříve. Pokud se ještě nevyznáte v různých odrůdách konopí, věřte nám, že rozdíl může být drastický.

Začněte pěstovat konopí - plná kontrola nad procesem a produktem

Získejte dostatek odrůd a dalších částí konopí pro experimentování

Věděli jste, že se můžete zfetovat i jinak než kouřením, nebo že můžete marihuanu obecně využít ve svůj prospěch? Pěstování vlastního konopí přináší další výhody v podobě zdravých a účinných vedlejších produktů, včetně:

  • Stonky. Stonky konopí jsou pokryty trichomy, stejně jako odrůdy! Ačkoli jsou méně účinné, můžete ze stonků získat slušnou sílu, pokud jich máte dostatek, což je možné, pokud si konopí pěstujete sami. Máme pro vás spoustu receptů a návodů na nukaseeds, které vám pomohou stonky využít.
  • Kořeny. Kořeny konopí se jako lék používají již po staletí! Můžete z nich připravovat čaje, krémy a mnoho dalších zdraví prospěšných věcí. Recepty najdete zde.
  • Cukrové listy. listy marihuany jsou také pokryty určitým množstvím pryskyřice, která obsahuje kanabinoidy a terpeny. Kromě toho obsahují vitaminy a mikroprvky, které jsou prospěšné pro naše zdraví.
  • Kief. Zatímco kuřáci, kteří dostávají konopí od někoho jiného, mají přístup ke kiefu z pupenů, pěstitelé marihuany ho získávají mnohem více díky jiným částem konopných rostlin. To jim umožňuje experimentovat s kiefem a připravovat například čaj z kiefu.
Začněte pěstovat konopí - kiefový čaj.

Měl bych pěstovat trávu? To už není otázka

Jak jsme si ukázali, existuje více než dost důvodů, proč začít pěstovat vlastní konopí ještě dnes. Pěstování vlastní marihuany vám umožní mít naprostou kontrolu nad tím, jak rostliny pěstujete a jaký typ konopí pěstujete; ušetříte si spoustu peněz; a díky dostupným informacím možná zjistíte, že je to něco, co vás baví a v čem jste opravdu dobří. Navštivte naši banku semen a vyberte si svá první semena konopí k pěstování ještě dnes!

Logo exploze semínek Nuka

Publikoval Blood

22/02/2023

Přidat komentář

Přihlášení
nebo
Registrace
pro psaní komentárů